Ozzy Osbourne straszy wnuczkę? "Boi się go"

REKLAMA
Ozzy Osbourne to nie tylko "sceniczny dziadek". Lider Black Sabbath posiada niemałą gromadkę wnuków. Jedną z dziewczynek jest Maple. Jej tata wyznał, że... boi się dziadka. Zrobił to z przymrużeniem oka, chociaż... gdyby była to prawda - nas to wcale nie dziwi!
REKLAMA

Ozzy Osbourne doczekał się sześciorga dzieci. Dzięki dużej rodzinie ma też sporą gromadkę wnuków. Jest ich aż dziesięcioro! Choć kariera sceniczna wokalisty Black Sabbath przypomina raczej diabelski młyn lub rollercoaster, prywatnie Ozzy podobno wcale nie jest tak straszny, jak go malują media.

REKLAMA

Zobacz także: Jego nałóg zaczął się już w dzieciństwie. Anthony Kiedis miał toksycznego ojca

Mimo że uwielbia swoją rodzinę, jedna z wnuczek… boi się swojego dziadka. Wyjawił to syn muzyka, Jack Osbourne. Stwierdził, że jego córka kocha jedną z kultowych piosenek dziadka. Chodzi o „Crazy Train". Niestety, taką samą sympatią nie darzy Osbourne’a? Nic dziwnego, takie zwierze sceniczne może przerazić nawet najwierniejszego fana ciężkich brzmień.

Jack Osbourne zmęczony rodzicielstwem?

Jack Osbourne to znana brytyjska osobowość telewizyjna. W nowym odcinku podcastu The Osbournes opowiedział swoim bliskim – siostrze Kelly oraz rodzicom Sharon i Ozzy’emu – o tym, jak jego córka postrzega swojego dziadka.

REKLAMA

Zobacz także: PAIN i Ensiferum zagrali w Krakowie. Koncert w skandynawskim klimacie z nutką egzotyki [RELACJA]

Wnuczka boi się dziadka rockmana?

Temat wywiązał się z rozmowy na temat wyczerpującego obowiązku, jakim jest zajmowanie się dziećmi. Nawiązał do ciągłego zamartwiania się o małych ludzi, ale też rodziców, o których „cały czas siedzi i się zamartwia". Kiedy ma odpocząć?

Na to Ozzy odpowiedział: – To przywieź w końcu do mnie moje wnuki! – miał powiedzieć. Usłyszał żartobliwą odpowiedź:

REKLAMA
Ja, cholera, to zrobię… [ale] ona się ciebie boi na żywo – stwierdził Jack o swojej rocznej córce Maple.

Maple jest pierwszym dzieckiem Jacka z jego nową żoną, Aree Gearhart. Ma także trzy córki ze swoją byłą żoną Lisą Stelly.

Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, jak Maple reaguje na występy dziadka!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory