Rusza POGOPOLE. "Hej Opole, szykuj glany!" [DATA, BILETY, LINEUP]

REKLAMA
Rusza POGOPOLE, impreza, która jest prawdziwym świętem muzyki alternatywnej. Rock Radio objęło patronat medialny nad wydarzeniem. Już 2 grudnia w Opolu na scenie nie zabraknie m.in. zespołu Moskwa. Kto jeszcze wystąpi na POGOPOLU? Pełen lineup, data, bilety.
REKLAMA

Rusza POGOPOLE! To Przegląd Opolskiej Sceny Alternatywnej! Jak apelują organizatorzy imprezy nawołując do zabawy uczestników: - Hej Opole, szykuj glany! - czytamy pod wydarzeniem.

REKLAMA

Zobacz także: Peter Tägtgren: Nie piszę muzyki po to, aby jakiś kawałek stał się hitem [WYWIAD]

Kiedy POGOPOLE?

POGOPOLE już 2 grudnia 2023 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Kameralnej Narodowego Centrum Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zobaczymy wiele gwiazd muzyki alternatywnej. Jak informują twórcy imprezy:

Wzrost popularności punk rocka, reggae, grunge jest zjawiskiem ogólno-światowym. Wielu kulturoznawców zwraca uwagę na nadciągającą falę popularności muzyki alternatywnej podobną do tej z lat 90.

Zobacz także: Poruszające wyznanie Jakubika. "Brakowało nam pieniędzy". Jego mama nie miała wyjścia

REKLAMA

POGOPOLE — kto zagra? Pełen lineup

Kogo zobaczymy na scenie NCPP? Już 2 grudnia w Opolu zagra wiele zespołów, które wiedzą, jak rozruszać tłum. Fani będą mogli wziąć także udział w jubileuszowym koncercie grupy MOSKWA, która świętuje 40. urodziny. Oprócz nich zagrają:   • Czerwień się Marysiu
  • SID - Heart Core Punk
  • Primal Minds
  • CzajeBaje
  • Fecaly
  • Halny


Dlaczego to właśnie te zespoły zagrają na POGOPOLU? - Naszą ideą jest stworzenie przestrzeni dla takiej muzyki oraz szeroko rozumianej kultury alternatywnej właśnie w Opolu - stolicy polskiej piosenki - przekazują twórcy imprezy.

Jesteśmy głęboko przekonani, że takie stałe wydarzenie muzyczne pozytywnie wpłynie na wizerunek miasta i spopularyzuje rockową muzykę w jej alternatywnych, tak lubianych przez Polki i Polaków odmianach. W pierwszej edycji wydarzenia chcielibyśmy skupić się na aktywnych zespołach opolskiej sceny muzyki alternatywnej.

Zobacz także: PAIN i Ensiferum zagrali w Krakowie. Koncert w skandynawskim klimacie z nutką egzotyki [RELACJA]

REKLAMA

Bilety na Przegląd Opolskiej Sceny Alternatywnej

Gdzie kupić bilety na POGOPOLE? Wejściówki kosztują 50 zł. Są to bilety na miejsca stojące. Można je kupić na stronie Narodowego Centrum Piosenki Polskiej. W dniu koncertu cena biletów wzrośnie do 60 zł.

Jeśli wydarzenie okaże się sukcesem i zostanie ciepło przyjęte przez mieszkańców Opola i gości, chcielibyśmy aby kolejne edycje ewoluowały w stronę nie tylko koncertu, ale wydarzeni.
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory