Święta i Nowy Rock z Rock Radiem

REKLAMA
Twórcze objawienie z Markiem Dutkiewiczem w Boże Narodzenie, a Sylwester z Magdą Linette!
REKLAMA

Święta 2023

W Rock Radiu w wigilijne przedpołudnie Rysiek Brzeziński zaprasza na świąteczny Rock Talk. Będzie o prezentach chcianych i niechcianych, życzeniach z podtekstami, a także o tym, którą gwiazdę rocka chętnie posadzilibyśmy przy swoim wigilijnym stole.

REKLAMA

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia, w audycji Tak się rodzi klasyka poznamy 10 najlepszych nowości 2023 roku, którą swoimi głosami wybrali słuchacze Rock Radia.

W drugi dzień, 26 grudnia od 15:00 Twórcze objawienie, audycja z udziałem Marka Dutkiewicza. Jeden z najgenialniejszych polskich tekściarzy, autor Jolki, Czasu Ołowiu i wielu, wielu innych tekstów, zabierze Was w te święta windą prosto do nieba…na wyżyny twórczego objawienia.

Życzymy piekielnie udanych świąt z Rock Radiem!

Sylwester i Nowy Rock

W ostatni piątek roku zapraszamy na finał Rockowego Numeru Wszech Czasów. 100 najlepszych klasyków rocka zagramy dla Was 29 grudnia.

REKLAMA

W niedzielę, 31 grudnia, od 20:00 Sylwestrowa Rakieta Rock Radia! Klasykę rocka na ten wyjątkowy wieczór wybierać będzie dla Was tenisistka Magdalena Linette. Rozmowę poprowadzi Mariusz Stelmaszczyk.

1 stycznia od 10:00  w audycji To będzie rock!  wszystkie najważniejsze wydarzenia muzyczne 2024 roku. Natomiast po godzinie 15:00 Tomek Obertyn i Kajto Ruszczyk zapraszają na noworoczną Galę Rocku! czyli satyryczne podsumowanie minionego roku.

Do usłyszenia!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory