Pol'and'Rock Festival 2024 z zagraniczną gwiazdą. Fani skaczą z radości

REKLAMA
Wygląda na to, że Pol'and'Rock Festival 2024 odbędzie się z przytupem. Jeszcze w ubiegłym roku organizatorzy zapowiedzieli, że jubileuszowa edycja okaże się naprawdę niezapomnianą. Teraz ujawniono nazwę kolejnego zespołu, który zagra na Wielkiej Scenie. O kogo dokładnie chodzi? Fani są w euforii!
REKLAMA

„Pisaliście o nich często, to jedno z Waszych największych festiwalowych marzeń, a my je właśnie spełniamy!". Powyższe słowa czytamy na oficjalnym profilu Pol’and’Rock Festival.

REKLAMA

Wszystko wskazuje na to, że 30. edycja jednej z najpopularniejszych imprez w Polsce zapowiada się spektakularnie. Organizatorzy show zaprezentowali już oficjalnie część artystów. Najnowsze ogłoszenie wywołało lawinę w komentarzach!

Zobacz także: Tom Petty wraca na zczyt list przebojów. Wszystko za sprawą GTA VI

Jubileuszowa odsłona festiwalu odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku. Uczestnicy — jak przez ostatnie dwie edycje — udadzą się do województwa zachodniopomorskiego. A dokładniej — na Lotnisko Czaplinek-Broczyno. Czyją muzykę usłyszą na Pol’and’Rock Festival 2024?

Pol’and’Rock Festival 2024. Kto wystąpi?

Nadchodząca edycja Pol’and’Rock Festival będzie pretekstem do hucznego świętowania. Organizatorzy podkreślają, że w związku z jubileuszem planują niezapomniane atrakcje i zaproszenie jeszcze bardziej wyjątkowych muzycznych gości. Nic dziwnego, że najnowsze ogłoszenie wywołało spore emocje.

REKLAMA
Przed nami jubileuszowa, trzydziesta edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami świętować to, że już po raz trzydziesty spotkamy się w wyjątkowej atmosferze i w najwspanialszym towarzystwie, gdzie każdy może być sobą i poczuć się jak u siebie — czytamy na oficjalnej stronie imprezy.

Electric Callboy tym razem w Polsce

Organizatorzy Pol’and’Rock Festival 2024 ogłosili, że na Wielkiej Scenie zagra… Electric Callboy. Formacja wylansowała między innymi takie hity jak „We Got the Moves", „Pump It" czy „Hypa Hypa". Wieść, że w Polsce wystąpi wspomniany niemiecki zespół, pozytywnie zaskoczyła fanów festiwalu. Jakie reakcje możemy ujrzeć w komentarzach?

„OMG!! Ale krzyknęłam na widok tej wiadomości! Liczyłam na to, że może będą na Pol’and’Rocku, no spełniacie marzenia!", „Łoooooo Panie Jureczku jak mnie pan teraz zaimponował", „Z grubej rury" — piszą zachwyceni internauci.
 

Zobacz także: Tokio Hotel bił rekordy popularności. Zespół zagra w Polsce! [BILETY, DATA] 

Zespół Electric Callboy powstał w 2010 roku. Dopiero w ostatnich latach grupa zyskała międzynarodową rozpoznawalność. Wszystko to za sprawą płyty pod tytułem „Tekkno". Szósty album odniósł największy komercyjny sukces w dotychczasowej karierze grupy. Muzycy znani są ze swoich piosenek komediowych, a często nawet satyrycznych.

Genialna mieszanka muzyki elektronicznej, popu i ciężkich, rockowych brzmień. Nietuzinkowy wygląd i zaraźliwa energia. Znaleźli receptę na sukces, a ich koncerty zostawiają trwały ślad w pamięci słuchaczy! Nie regulujcie odbiorników, to dzieje się naprawdę — podkreślają organizatorzy Pol’and’Rock Festival 2024.

Zobacz także: Największy hit Janis Loplin to cover! Tak brzmi oryginał

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory