Kazik rozbawił fanów. To nagranie pokazał w sieci

REKLAMA
Kultu wKazik Staszewski podzielił się z fanami zabawnym nagraniem. Wybrał się na spacer do parku, a przy okazji pokazał swoje miejsce sprzed lat. Wszystko lider Kultu wyjaśnił śpiewająco! I to dosłownie!
REKLAMA

Kazik Staszewski słynie nie tylko z charakterystycznego głosu. Lider zespołu Kult ma poczucie humoru, które doceniają jego fani. Nie każdy wie, że muzyk niemal codziennie publikuje w mediach społecznościowych krótkie nagrania. Zwraca się na nich do fanów w dość nietypowy sposób.

REKLAMA

Zobacz także: Legendarna kapela powraca! No Doubt wystąpi na Coachelli

Artysta za każdym razem życzy obserwatorom miłego dnia. Robi to… śpiewająco! W każdy dzień tygodnia prezentuje internautom nową melodię, fragment znanej piosenki lub sam wymyśla słowa, na bieżąco komentując otaczającą go rzeczywistość. Tak było również tym razem.

Kazik w Ogrodzie Saskim spędzał dzieciństwo

W poniedziałkowy poranek, 22 stycznia Kazik wybrał się na spacer. Odwiedził Ogród Saski w Warszawie. Dotarł pod słynny budynek, jakim jest zabytkowy wodozbiór. Jest to kopia świątyni Westy z Tivoli. Każdy, kto mieszka w stolicy lub choć raz był w Ogrodzie Saskim, z pewnością widział tę budowlę.

Wykonawca „Baranka", „Celiny" jak również hitu „Arahja" ma z tym miejscem wyjątkowe wspomnienia. O swoim miejscu sprzed lat opowiedział na wideo, które zaczął od piosenki:

REKLAMA
A na tej górce, gdy byłem mały, dziesiątki dzieci z górki zjeżdżały - śpiewał. - To tak na szybko… Naprawdę, dziesiątki, no, może setki to bym przesadził, dzieciaków, ja też! Od rana do wieczora była to wielka górka. Teraz się nie wydaje taka – mówił Kazik.

Red Hot Chili Peppers na "górce Kazika"

Następnie wokalista życzył „szczęśliwego poniedziałku" i dodał:

Na tej górce, przy tej świątyni, kiedyś sobie zdjęcie Red Hot Chili Peppers zrobili, także jest bardzo słynna – dodał Kazik.

Członkowie zespołu, o którym wspomniał lider Kultu wybrali się na spacer po Warszawie w 2012 roku. Właśnie wtedy grali w Polsce koncert. Na słynnym zdjęciu widzimy wokalistę RHCP Anthony’ego Kiedisa, a także gitarzystę Josha Klinghoffera.

Red Hot Chili Peppers w WarszawieRed Hot Chili Peppers w Warszawie Facebook, RHCP

REKLAMA

Pod wpisem Staszewskiego pojawiło się wiele komentarzy. Fanom spodobało się nagranie, a jednocześnie z odrobiną troski namawiali swojego idola, by… założył czapkę. Oto wybrane komentarze:

Górka słynna, niczym życzenia od Pana Kazimierza.
Proszę nosić czapkę panie Kazimierzu!
Hahaha, jaki dziubek.
Zrobili sobie tam zdjęcie, bo Kazik tam zjeżdżał!
Też mam kilka takich górek, co jakoś tak zmalały z czasem…

Zobacz także: Czy jest szansa na powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna? Zapadła decyzja

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory