"Nigdy nie pożegnałem się z moimi fanami, a chcę to zrobić właściwie" - wyznał Ozzy Osbourne

REKLAMA
Wygląda na to, że legendarny wokalista nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Poznaliśmy szczegóły pożegnalnych koncertów muzyka!
REKLAMA

Ozzy Osbourne od lat nie może rozstać się ze sceną. W ubiegłym roku 75-letni muzyk przeszedł poważną operację kręgosłupa. Już wtedy wyjawił plany na najbliższe miesiące. Legendarny piosenkarz zapowiedział wówczas jeszcze jeden album studyjny oraz… wielki powrót na trasę koncertową.

REKLAMA

Zobacz także:  Książę ciemności Ville Valo przywraca sylwestrową tradycję. Helldone 2023 przyciągnął do Helsinek fanów z całego świata [RELACJA]

Dziś już wiemy, że wieloletni członek Black Sabbath nie powrócił na tournée. W ostatnim czasie żona wokalisty zdradziła jednak zaskakujące szczegóły dotyczące koncertów Ozzy’ego!

Nie będzie kontynuacji trasy „No More Tours II"

W 2019 roku Ozzy Osbourne miał wyruszyć w międzynarodową trasę pod nazwą „No More Tours II" Judas Priest. Mowa o drugim z kolei cyklu pożegnalnych, a zarazem ostatnich koncertów muzyka. Ze względu na odnowienie starej kontuzji podjęto decyzję o przeniesieniu początkowej daty tournée na 2020 rok. Ostatecznie termin przekładano aż cztery razy. Wraz z początkiem ubiegłego roku Ozzy opublikował oficjalne oświadczenie w sprawie odwołania widowiska.

Zobacz także: Peter Tägtgren: Nie piszę muzyki po to, aby jakiś kawałek stał się hitem [WYWIAD]

REKLAMA

Sharon Osbourne – żona i menedżerka gwiazdora – jest aktualnie bohaterką trzydniowego programu „Cut The Crap!". Za pośrednictwem „Rolling Stone UK" dowiadujemy się, że podczas jednego ze spotkań na żywo żona muzyka ujawniła zaskakujące wieści. Jak się okazuje, Książę Ciemności nie zamierza usunąć się ze świateł reflektorów bez żadnego echa.

Nie będzie już koncertował, ale planujemy zrobić jeszcze dwa koncerty, aby się pożegnać, ponieważ Ozzy uważa, że „Nigdy nie pożegnałem się z moimi fanami, a chcę to zrobić właściwie" – mówiła Sharon.

Zobacz także: Niilo Sevänen - Insomnium: Właśnie spełnia się moje marzenie z dzieciństwa [WYWIAD]

Ozzy Osbourne chce zagrać dla swoich fanów

Wygląda na to, że Ozzy Osbourne zrobi wszystko, aby godnie pożegnać się z wiernymi fanami. Zgodnie z deklaracjami Sharon Osbourne dwa pożegnalne pokazy miałyby odbyć się w rodzinnym mieście muzyka, a mianowicie w dzielnicy Aston w Birmingham. Menedżerka zapewniła publiczność, że piosenkarz nieustannie pracuje nad swoim głosem. Warto dodać, że na tę chwilę nie ogłoszono oficjalnej daty koncertów.

Zrobimy to w Aston Villa, skąd pochodzi Ozzy. Jego głos jest nadal absolutnie doskonały. I cały czas, kiedy był wyłączony z występowania, nadal zajmował się swoimi lekcjami śpiewu, więc jego wokal jest świetny – ujawniła szczegóły Sharon Osbourne.

Żona artysty dodała, że mimo braku aktywności na scenie, Ozzy cały czas ćwiczy swój głos.

REKLAMA
Ma wszystkie te melodie w głowie. Nawet jeśli nie lubisz jego muzyki, nie możesz nie lubić Ozzy’ego, on po prostu cię przyciąga – dodała.
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory