Raport z autopsji Kurta Cobaina trafił do sieci. Ujawnia nowe informacje

REKLAMA
W tym roku minie 30 lat od śmierci legendarnego muzyka. Do sieci trafił właśnie raport, który ma być autentycznym dokumentem z autopsji Cobaina.
REKLAMA

5 kwietnia 2024 roku minie dokładnie 30 lat od tragicznej śmierci Kurta Cobaina. Do sieci właśnie trafił raport z autopsji zmarłego muzyka, który ma rozwiać wątpliwości dotyczące jego zgonu.

REKLAMA

Kariera Kurta Cobaina, choć niezwykle krótka, wywarła wielki wpływ nie tylko na ponure, robotnicze amerykańskie miasteczko Seattle, ale także na ludzi na całym świecie. Cobain i Nirvana stali się swoistym głosem sfrustrowanego pokolenia X, a ich muzyka, a zwłaszcza teksty utworów, nadal poruszają miliony słuchaczy na całym świecie.

Zobacz także: AC/DC wyruszą w trasę. W składzie zabraknie jednego z członków zespołu

Choć słynny wokalista zmarł prawie 30 lat temu, a policja już dawno zaprzestała zajmowania się sprawą jego śmierci, pewien człowiek wytrwale śledził sprawę. Teraz w sieci opublikował, jak twierdzi, oficjalny raport z sekcji zwłok grunge’owego guru, który do tej pory nie był publicznie dostępny.

Kontrowersje wokół śmierci Cobaina

Powszechnie wiadomo, iż Kurt Cobain zmarł wskutek strzału w głowę w swoim domu w Seattle. List pożegnalny, który po sobie zostawił, nie pozostawia wątpliwości, iż wokalista targnął się na własne życie z powodu przytłaczającej go popularności. Nie wszyscy jednak wierzą, iż będący u szczytu sławy muzyk, szczęśliwy ojciec i mąż, mógł dokonać tego koszmarnego czynu. Wielu do dziś za jego śmierć obwinia znienawidzoną wśród fanów zespołu małżonkę Kurta – Courtney Love. Według teorii spiskowych wokalistka zespołu Hole, jeśli sama nie zabiła swojego sławnego męża, którego majątek chciała zagarnąć, to z pewnością wynajęła w tym celu odpowiednich ludzi.

REKLAMA

Zobacz także: Książę ciemności Ville Valo przywraca sylwestrową tradycję. Helldone 2023 przyciągnął do Helsinek fanów z całego świata [RELACJA]

Raport z autopsji po 30 latach trafił do sieci

Prywatny detektyw Tom Grant 24 stycznia 2024 na swoim koncie na platformie X (dawniej Twitter) zamieścił plik PDF, który ma być rzekomo prawdziwym raportem autopsji zmarłego gwiazdora. Mężczyzna dodał również odnośnik, pod którym możliwe było pobranie raportu. Jak zaznaczył, to pierwszy taki dokument, który ujawniono po śmierci Cobaina. Link nie jest już dostępny, a wiarygodność dokumentu budzi kontrowersje. Grant nie ujawnił bowiem, w jaki sposób miał uzyskać do niego dostęp. Dotychczas dokumenty z autopsji Cobaina nie zostały nigdy ujawnione, wynika to z prawa Stanu Waszyngton.

Zobacz także: Peter Tägtgren: Nie piszę muzyki po to, aby jakiś kawałek stał się hitem [WYWIAD]

Ci, którzy zdołali zapoznać się z treścią dokumentu, znaleźli tam informację, iż w momencie śmierci lider Nirvany był pod wpływem środków odurzających, między innymi heroiny i valium. Jest to nowa wiadomość, gdyż uprzednio twierdzono, że Cobain zażył podwójną, śmiertelną dawkę heroiny.

REKLAMA

Jeśli znajdujesz się w kryzysie emocjonalnym, tu możesz szukać pomocy

116 123

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 14.00–22.00

116 111

REKLAMA

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu

800 108 108

Bezpłatny telefon wsparcia, czynny od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz. 14.00–20.00

121 212

REKLAMA

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu

22 635 09 54

Telefon zaufania dla osób starszych, czynny w poniedziałek, środę, czwartek w godz. 17.00–20.00

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory