Sting w Polsce. Wystąpi w duecie z inną wielką gwiazdą. Zdradzamy, z kim

REKLAMA
Sting już lada moment wystąpi w Polsce. Fani światowej sławy piosenkarza mają powody do zachwytu. Nie tylko wkrótce zobaczą swojego idola, lecz także będą mogli usłyszeć go w duecie z inną sławą. Wiemy, o kogo dokładnie chodzi. Jest na co czekać!
REKLAMA

Sting (właść. Gordon Sumner) to jeden z najbardziej znanych, cenionych i wszechstronnych muzyków na świecie. W latach 70. i pierwszej połowie lat 80. podbijał świat z rockowym zespołem The Police. Potem – już solowo.

REKLAMA

72-letni artysta ma na koncie 5 płyt z grupą oraz 15 sygnowanych swoim pseudonimem. Rozeszły się one łącznie w ponad 100 mln egzemplarzy. Ponadto był siedemnaście razy nagrodzony Grammy, trzy razy Brit Awards, a także raz Złotym Globem i Emmy. Niebawem angielski wokalista, kompozytor i autor tekstów – z tytułem komandora Orderu Imperium Brytyjskiego – zawita do Polski.  

 Sting z koncertem w Polsce. Gdzie wystąpi?

Jak wiadomo, Sting już latem br. zagra dwa koncerty w Polsce. Najpierw 6 czerwca wystąpi w Ergo Arenie w Gdańsku, zaś 7 czerwca – w Atlas Arenie w Łodzi. Zostało jeszcze trochę biletów. Można je nabyć na stronie livenation.pl

Zobacz także: AC/DC wraca po latach na trasę. Gdzie zagrają legendy?

Polscy fani zacierają ręce na myśl o zobaczeniu swojego idola na żywo. Będą mogli usłyszeć jego największe przeboje solowe i z The Police, takie jak: „Englishman In New York"„Shape of My Heart"„Fields of Gold"„Every Breath You Take" czy „Roxanne". Czeka na nich jednak także kilka innych atrakcji.

REKLAMA

Gość specjalny na koncercie Stinga. Kto to?

Sting słynie z eklektyzmu w swojej muzyce. Lubi też współpracować z artystami z różnych krajów i kultur, którzy prezentują rozmaite style. Na koncertach w Gdańsku i Łodzi jego gościem specjalnym będzie Giordana Angi.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Sidney Polak

Angi o 30-letnia francusko-włoska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Debiutowała w 2019 r. z EP-ką „Casa". Ma na koncie trzy albumy. Jej single: „J’étais pas fait pour le bonheur" (nagrane z legendarnym francuskim muzykiem, Pascalem Obispo) i „Ritorno Sempre a Te" (włoskie wydanie singla „Embers") były dużymi przebojami we Francji i we Włoszech.

Piosenkarka tworzy również dla innych artystów (np. Niny Zilli, Tiziano Ferro, Alessandry Amoroso i Alberto Urso). Ma także własną wytwórnię płytową 21co.

REKLAMA

Zobacz także: Do sieci trafił zwiastun serialu o Bon Jovi. Fani mają na co czekać!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory