Scorpions nie zagra w sobotę. "Nie wróciłem do zdrowia"

REKLAMA
Członkowie Scorpions mieli lada dzień wystąpić w Meksyku. Niestety, ku rozczarowaniu ich fanów byli zmuszeni odwołać koncert. Ujawnili, z czego wynikała tak stanowcza decyzja. Jeden z muzyków boryka się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Niespodziewanie postanowił zdradzić opinii publicznej, co dokładnie mu dolega.
REKLAMA

Zespół Scorpions istnieje od połowy lat 60. ubiegłego wieku. Mimo upływu czasu cieszy się niesłabnącą popularnością, a bilety na jego koncerty — niezależnie od ceny — wyprzedają się na pniu.

REKLAMA

Scorpions odwołuje koncert. Jeden z gwiazdorów jest w kiepskim stanie

W najbliższą sobotę, czyli 16 marca, członkowie Scorpions mieli zagrać koncert w Meksyku. Na czele zespołu stoi wokalista rockowej grupy Klaus Meine i to właśnie jego kłopoty zdrowotne doprowadziły do odwołania imprezy.

Zobacz także: Slash połączył siły z ikonami z AC/DC i Aerosmith. Tego jeszcze nie słyszeliście!

Planowo Scorpions mieli wystąpić na stołecznej imprezie Vive Latino. Niestety, liczący sobie już 75 lat Klaus Meine nadal wraca do siebie po skomplikowanej operacji kręgosłupa. Mimo że wokalista, jak podkreślił, zrobił duże postępy w rehabilitacji, podróż, występ i towarzyszące mu przygotowania stanowiłyby zbyt wielkie obciążenie dla organizmu. Zapewnił przy tym, że decyzję konsultował ze specjalistami.

Robię duże postępy w rehabilitacji, ale niestety nie wróciłem do zdrowia zgodnie z oczekiwaniami i po rozmowie z moim zespołem medycznym doradzono mi, że 12-godzinny lot i występ na wysokości 2000 metrów dla każdego okazałby się trudny. Nie jestem wystarczająco zdrowy, aby podróżować i dać wam show, na które wszyscy zasługujecie — napisał Klaus Meine na Facebooku.

Zobacz także: Ozzy Osbourne zdradził to po latach. "Dobrze się z mamuśką bawiliśmy"

REKLAMA

Klaus Meine wyraził również żal z powodu zawodu, jaki zespół Scorpions sprawił swoim fanom. Przeprosiny skierował do osób, które zamierzały wziąć udział w koncercie, oraz „wspaniałych promotorów".

Zobacz także: AC/DC wraca po latach na trasę. Gdzie zagrają legendy?

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory