Znamy kolejną gwiazdę Pol'and'Rock Festival 2024. "Ale bosko"

REKLAMA
Jurek Owsiak ogłosił kolejną zagraniczną gwiazdę, która wystąpi na Dużej Scenie podczas Pol'and'Rock Festival 2024. Będzie to wielki powrót po 15 latach! Fani są podekscytowani!
REKLAMA

Po'and'Rock Festival 2024 zbliża się wielkimi krokami. Będzie to wyjątkowa edycja, ponieważ festiwal organizowany przez Jurka Owsiaka i Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się po raz 30.

REKLAMA

Impreza, która przez lata była znana jako Przystanek Woodstock, należy do największych muzycznych wydarzeń w Europie. Zawsze setki tysięcy fanów mogą na niej liczyć na występy wielu polskich i zagranicznych artystów dużego formatu. Nie tylko spod znaku szeroko rozumianego rocka, ale też elektroniki, reggae, hip-hopu, folku czy bluesa.

Zobacz także: Krzysztof Sokołowski w kultowym hicie. Oto rockowa wersja polskiego klasyka!

W tym roku miłośnicy dobrej muzyki zjadą się w ramach Pol'and'Rock Festival 2024 na teren lotniska Czaplinek–Broczyno w dniach 1-3 sierpnia.

Ogłoszono kolejną zagraniczną gwiazdę Pol'and'Rock Festival 2024 

Właśnie poznaliśmy kolejną zagraniczną gwiazdę, która wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2024. Będzie nią Guano Apes. Założona w 1994 r. formacja, łącząca rocka alternatywnego z nu metalem, rapem, a także funkiem, należy do najpopularniejszych niemieckich zespołów.

REKLAMA

Autorzy przeboju "Open Your Eyes" powrócą na festiwal po 15 latach i wystąpią ostatniego dnia imprezy (3 sierpnia).

Legendarne brzmienie, niezapomniane przeboje i niesamowita energia – Guano Apes na Dużej Scenie! Kapela wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata po 15 latach! Zagrają na zakończenie Pol’and’Rock Festival! – przekazano na Facebooku.

Zobacz także: Scorpions nie zagra w sobotę. "Nie wróciłem do zdrowia"

Sekcje komentarzy zdominowały tam wiadomości od rozentuzjazmowanych fanów.

„Marzyłem o tej chwili! Rock’n’Roll"; „Ale ekstra. Mega wspominam poprzedni koncert w wielkiej ulewie"; „Ale super"; „Bardzo mocno ta wiadomość mnie ucieszyła. Wielkie Dzięki"; „Wow. Rewelacja"; „Muszę być"; „Pamiętny koncert, było superaśnie!!"; „Ale bosko. Już się nie mogę doczekać" – wskazywali.

Przypomnijmy, że formacja w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej ma dać jeszcze jeden koncert w Polsce: 1 listopada w klubie Progresja w Warszawie (z ISE na supporcie).

REKLAMA

Zobacz także: Slash połączył siły z ikonami z AC/DC i Aerosmith. Tego jeszcze nie słyszeliście!

Line-up 30. edycji festiwalu

W 2023 r. na Pol’and’Rock Festival pojawili się m.in. Spin Doctors, Biohazard, Bullet For My Valentine, Napalm Death, Epica, Apollo 440, Lady Pank, Krzysztof Zalewski, LemON, Brodka, Włochaty czy Kwiat Jabłoni.

Line-up na 2024 r. wygląda równie dobrze. Guano Apes to kolejne gwiazdy, które dołączyły do listy takich artystów jak: 

  • legenda szwedzkiego rap metalu Clawfinger;
  • grająca hardocore amerykańska kapela Sick of It Al; 
  • amerykański metalcore’owy zespół Motionless In White; 
  • niemieckie electrocore’owe Electric Callboy; 
  • wykonujące celtic-punk francuskie Celikilt;
  • tunezyjska formacja grająca metal orientalny Myrath; 
  • Kasia Kowalska (w ramach trasy „30 lat Gemini");
  • meksykańskie rockowe trio The Warning;
  • amerykańskie ska punkowe Less Than Jake.
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory