Słodko-gorzka historia Nickelback. Ten dokument pokaże prawdę

REKLAMA
Nickelback to jedna z najpopularniejszych grup rockowych początku XXI wieku. Wraz z wielkim sukcesem przyszedł też internetowy hejt. Po latach zespół opowie swoją historię w filmie dokumentalnym "Hate to Love: Nickelback". Trzeba się jednak spieszyć. Dokument wyświetlany będzie jedynie przez dwa dni!
REKLAMA

Nickelback to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych zespołów w XXI. Jest jednocześnie jednym z najbardziej krytykowanych. Ich niezwykła historia od skromnych początków do olbrzymiego sukcesu to świetny materiał na film. Fani grupy już wkrótce będą mieli okazję poznać całą prawdę na temat sławy i hejtu w internecie za sprawą "Hate to Love: Nickelback".

REKLAMA

Od kanadyjskiej prowincji do milionów sprzedanych płyt

"Hate to Love: Nickelback" opowie historię zespołu od skromnych początków w kanadyjskiej Albercie. To właśnie tam, w 1995 roku Chad Kroeger, Mike Kroeger, Ryan Peake oraz Brandon Kroeger założyli zespół. Pierwszy rozgłos zyskali w 2000 roku wraz z premierą albumu "The State". Natomiast światową popularność zyskali rok później. Wtedy też ukazała się ich trzecia płyta "Silver Side Up".

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival. Zdecydowano, co z przyszłością imprezy!

Z tego albumu pochodzi bodaj największy przebój Nickelback, czyli "How You Remind Me". Dzięki niemu zespół wszedł na wyżyny popularności. Zdobył także wiele nagród, wyróżnień i zaczął grać trasy koncertowe na całym świecie. Wraz z ogromnym sukcesem przyszła jednak fala krytyki.

W "Hate to Love: Nickelback" poznamy całą prawdę o zespole. Widzowie będą mogli doświadczyć słodko-gorzkiej opowieści o popularności, hejcie, lojalności fanów, przerwie oraz wielkim powrocie po pięciu latach. Cała historia doprowadzi do viralowej miłości, która otworzyła grupę na nowych słuchaczy.

REKLAMA

Zobacz także: Axl Rose miał trudne zadanie. Wizja gry z tymi ikonami go przeraziła

"Hate to Love: Nickelback" w kinach tylko przez dwa dni

Premiera "Hate to Love: Nickelback" odbędzie się 27 marca 2024 roku. Za reżyserię obrazu odpowiada Leigh Brooks. W obsadzie zobaczymy wszystkich członków zespołu. Będzie to nie lada gratka dla fanów. To również świetna okazja, by od środka poznać, jak Nickelback radził sobie z popularnością i wielkim internetowym hejtem.

"Hate to Love: Nickelback" obejrzymy w wybranych kinach Helios. Pierwszy pokaz odbędzie się 27 marca o godzinie 19:00. Natomiast drugi 30 marca o godzinie 15:00. Miłośnicy rockowych brzmień nie mogą odpuścić sobie seansu. Będzie to bowiem wyjątkowa produkcja, jakiej jeszcze nie było.

Zobacz także: Krzysztof Sokołowski w kultowym hicie. Oto rockowa wersja polskiego klasyka!

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory