Ten zespół wraca na Pol'and'Rock po 10 latach! "Warto przeżyć"

REKLAMA
Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2024. Wielkie ogłoszenie ucieszy fanów imprezy i słynnej polskiej kapeli. Po 10 latach na dawny Woodstock wraca T.Love.
REKLAMA

Pol’and’Rock Festival 2024 to jubileuszowa edycja słynnej imprezy. Już od 30 lat Jurek Owsiak wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej pomocy, organizuje muzyczną ucztę. Co roku Najpiękniejszy Festiwal Świata odwiedzają setki tysięcy osób. Również w dn. 1-3 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno zobaczymy tysiące namiotów i plejadę największych gwiazd rocka!

REKLAMA

Tegoroczny line up Pol’and’Rock Festival powiększa się o legendę polskiej muzyki. Organizatorzy właśnie ogłosili, że T.Love wraca na imprezę po 10 latach.

– Wielki powrót po 10 latach, by zagrać swój czwarty koncert na deskach Najpiękniejszego Festiwalu Świata! – czytamy w komunikacie.

Zobacz także: Oto miejsce narodzin heavy metalu. Tu powstała legenda!

T.Love zagra na Pol’and’Rock Festival 2024

To zdecydowanie jedna z legend polskiej muzyki rozrywkowej! Przygotujcie się na niezapomniane przeżycia, które z pewnością zapewni Wam kolejna gwiazda jubileuszowego, 30. Pol’and’Rock Festival T.Love/Muniek – zapowiadają organizatorzy.

Zobacz także: Utwory Krawczyka w metalowej aranżacji? "Składamy mu hołd, dewastując jego szlagiery"

Nie jest to pierwszy koncert Muńka Staszczyka i jego kapeli na festiwalu Jurka Owsiaka. Zespół wystąpił już podczas 8. Przystanku Woodstock (2002), 10. Przystanku Woodstock (2004) oraz 20. Przystanku Woodstock (2014). Teraz pora na kolejne show.

REKLAMA
Po kilkuletniej przerwie w twórczości T.Love powraca na scenę, aby zabrać swoich fanów w muzyczną podróż przez ponad trzy dekady twórczości. Ich koncert na 30. Pol’and’Rock Festival będzie okazją do przypomnienia sobie największych hitów, takich jak „King", „I Love You" czy „Nie, nie, nie", które na zawsze zapisały się w historii polskiego rocka – czytamy na stronie wydarzenia.
 

Zobacz także: Bon Jovi długo na to czekał. Powrót po latach cierpienia

Internauci oszaleli na wieść o tym koncercie. Jak piszą w komentarzach: – Marzenia się spełniają – czytamy. Inni dodają także, że „warto przeżyć", by dotrwać do tego momentu. Jedno jest pewne: – Będzie się działo! – twierdzą fani imprezy.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory