Męskie Granie 2024. Zaskakujące połączenie. Brodka i Igo z niespodzianką!

REKLAMA
Już wkrótce odbędzie się kolejne Męskie Granie. Wiele osób czeka zapewne na oficjalny hymn tegorocznej trasy. W międzyczasie otrzymali jednak wyjątkową niespodziankę. Brodka i Igo nagrali piosenkę "Myślę sobie, Ż". To cover popularnego kawałka zespołu Voo Voo.
REKLAMA

Projekt Męskie Granie został powołany do życia w 2010 r. Od początku brały w nim udział wielkie, cenione gwiazdy polskiej muzyki. Ta wyjątkowa trasa koncertowa oraz towarzysząca temu seria wydawnicza cieszą się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

REKLAMA

W tym roku Męskie Granie odbędzie się już po raz 15. Co na ten jubileusz szykują organizatorzy, czyli marka Żywiec?

Zobacz także: Queen wzbudził wielkie kontrowersje. Ten teledysk zapisał się w historii

Męskie Granie 2024. Brodka i Igo coverują Voo Voo

Na ogłoszenia, dotyczące oficjalnego hymnu, promującego projekt Męskie Granie 2024, musimy jeszcze chwilę poczekać. Marka Żywiec zaoferowała teraz jednak fanom inną, dużą niespodziankę.

Na 15 odsłonę imprezy ukazała się właśnie piosenka „Myślę sobie, Ż" wykonana przez Brodkę i Igo (on ją również wyprodukował). To w istocie cover utworu „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było" z 1988 r. formacji Voo Voo. 

REKLAMA

Organizatorzy wydarzenia podkreślali w materiałach prasowych, że ten wybór jest nieprzypadkowy, ponieważ kawałek Voo Voo nawołuje do radowania się życiem, więc jego cover będzie idealnie pasował na jubileusz.

Zobacz także: Tymański wykonał kultowy przebój Republiki. Jasna opinia fanów

Przypomnijmy, że rzeczonej kapeli przewodzi Wojciech Waglewski, który sam jest związany z Męskim Graniem od jego pierwszej edycji. Teraz ten uznany gitarzysta i kompozytor wystąpił gościnnie w teledysku do „Myślę sobie, Ż".

Klip został wyreżyserowany przez Grajpera. Za zdjęcia odpowiada Mikołaj Syguda, a za produkcję – Opus Film. Teledysk nawiązuje do ujętych w nowoczesny sposób polskich tradycji i kultury.

REKLAMA
Teledysk do utworu celebruje to, co kojarzy nam się z polskim folklorem. W Żywcu od lat doceniamy polską naturę, kulturę czy modę i cieszymy się, że ta polskość wybrzmiewa dookoła nas coraz mocniej – wskazała Anna Owczarska, Senior Brand Managerka marki Żywiec.

Zobacz także: Miliard odtworzeń na Spotify! Ta piosenka trafiła na listę Billions Club

 

15. edycja Męskiego Grania

Brand managerka marki Żywiec, Dorota Nowakowska, podkreślała w notce prasowej, że duet Brodka-Igo w utworze „Myślę sobie, Ż" to dopiero początek atrakcji, związanych z Męskim Graniem 2024.

Przed nami 15. edycja trasy koncertowej Męskie Granie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla fanów szereg niespodzianek, w tym utwór „Myślę sobie, Ż", który z pewnością umili oczekiwanie na premierę singla. To jednak nie koniec, już wkrótce ogłosimy kolejne wyjątkowe projekty – zastrzegła.

Wiadomo już też, że sama trasa Męskie Granie wyjątkowo rozpocznie się od Żywca, a swoje zwieńczenie będzie miała w Warszawie.

Zobacz także: Oto miejsce narodzin heavy metalu. Tu powstała legenda!

REKLAMA

Oto dokładny harmonogram:

28-29 czerwca – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem

12-13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński

19-20 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena

REKLAMA

26-27 lipca – Poznań, Park Cytadela

2-3 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe

9-10 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa

23-24 sierpnia – Warszawa, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji.

REKLAMA

W każdym z miast odbędą się tradycyjnie po dwa koncerty: jeden w piątek, drugi w sobotę. Na pierwszym będą muzycy związani z poprzednimi edycjami imprezy, zaś na drugim: tegoroczna Męskie Granie Orkiestra.

Zobacz także: Ten zespół wraca na Pol'and'Rock po 10 latach! "Warto przeżyć"

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory