Nick Cave & Bad Seeds z dwoma koncertami w Polsce. Gdzie zobaczymy legendy? [DATA, BILETY]

REKLAMA
Na horyzoncie widać już długo wyczekiwaną płytę Nick Cave & Bad Seeds. Legendarna australijska formacja jesienią będzie promować nowy krążek na trasie koncertowej. W jej ramach zaliczy aż dwa przystanki nad Wisłą. W których polskich miastach wystąpi zespół?
REKLAMA

66-letni Nick Cave jest żywą legendą. To poeta, pisarz i aktor, który jednak w pierwszej kolejności znany jest jako muzyk. Wokalista prezentujący urzekający baryton, autor tekstów i kompozytor od początku przewodzi założonej w 1983 r. rockowej formacji Nick Cave & Bad Seeds.

REKLAMA

Zobacz także: Taylor Hawkins podczas ostatniego wywiadu tryskał energią. Zmarł kilka tygodni później

Należy ona do najbardziej znanych i cenionych zespołów z Australii. Zasłynęła takimi utworami jak choćby „O Children"„Into My Arms" oraz duetami: „Henry Lee" z PJ Harvey „Where the Wild Roses Grow" z Kylie Minogue.

Nick Cave & the Bad Seeds z nową płytą

Dyskografia Nick Cave & the Bad Seeds obejmuje na razie siedemnaście płyt. Ostatnia z nich, „Ghosteen", miała premierę w 2019 r. Jednak niebawem katalog grupy oficjalnie się powiększy.

Nakładem Play It Again Sam 30 sierpnia br. ukaże się osiemnasty album studyjny kapeli. Krążek zatytułowany „Wild God" Cave wyprodukował z pomocą Warrena Ellisa. Gościnnie w nagraniach zespołu udział wzięli też Colin Greenwood i Luis Almau.

REKLAMA

Zobacz także: Poznaliśmy kolejne gwiazdy Pol'and'Rock Festival 2024. Fani nie kryją zachwytu

Wydawnictwo zawiera dziesięć utworów. Na pierwszy singiel wybrano piosenkę tytułową, „Wild God", która premierę miała na początku marca. Została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy.

 

Dwa koncerty w Polsce. Gdzie?

Nick Cave & Bad Seeds będzie promować nową płytę jesienią br. na trasie koncertowej „The Wild God Tour". W jej ramach formacja da aż 27 koncertów w całej Europie. Australijczycy nie ominą także naszego kraju.

Nick Cave i spółka wystąpią w Polsce aż dwa razy. 10 października br. zagrają w Atlas Arenie w Łodzi, a dzień później 11 października – w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety na te koncerty można kupić na stronie ebilet.pl.

REKLAMA

Zobacz także: Bruce Springsteen obawiał się, że nie powróci do koncertowania. "Ból był nieznośny"

Fani Nick Cave & Bad Seeds muszą jednak przyszykować się na bardzo duży wydatek. Bowiem ceny w obu przypadkach kształtują się następująco: 

  • Płyta – od 376,95 zł;
  • Trybuny – Final Call – od 681,45 zł (Atlas Arena) lub od 1048,95 (TAURON Arena);
  • Trybuny – kat. 2 – od 418,95 zł;
  • Trybuny – kat. 3 – od 292,95 zł;
  • Trybuny – kat. 4 – od 240,45 zł;
  • Trybuny – kat. 5 – od 208,95 zł.
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory