Mick Jagger oszalał na parkiecie. Mocne pląsy do "Moves Like Jagger"

REKLAMA
Mick Jagger należy do najlepszych frontmanów w historii. Lider The Rolling Stones od dekad świetnie bawi się na scenie i porywa tłumy. Teraz po raz kolejny udowodnił, że jest w świetnej formie. W swoim ostatnim nagraniu na Instagramie szalał przy coverze "Moves Like Jagger".
REKLAMA

Mick Jagger to żywa legenda rocka i popkultury w ogóle, podobnie jak cały zespół The Rolling Stones, któremu brytyjski artysta przewodzi od ponad sześciu dekad.

REKLAMA

80-letni wokalista, kompozytor i autor tekstów wraz ze swoją grupą stworzył wiele ponadczasowych przebojów, na czele z "Paint It Black", "Sympathy for the Devil", "You Can't Always Get What You Want" czy "(I Can't Get No) Satisfaction".

Zobacz także: Bruce Springsteen obawiał się, że nie powróci do koncertowania. "Ból był nieznośny"

Sam również doczekał się wielu nawiązań do swojej osoby w kulturze. Śpiewano o nim w piosenkach. Na przykład w "Moves Like Jagger" nagranym w 2010 r. przez Maroon 5 i Christinę Aguilerę.

Zwierzę sceniczne i niezły tancerz?

REKLAMA

Mick Jagger to prawdziwy dinozaur rocka i zwierzę sceniczne. Wciąż jest w świetnej formie, co udowadnia na scenie, a także poza nią. Podzielił się teraz w sieci nagraniem, na którym po raz kolejny udowodnił, że ma dużą krzepę, poczucie humoru i lubi się dobrze bawić.  

Brytyjski muzyk pokazał nagranie z jednego z barów, gdzie z pełną werwą i szerokim uśmiechem na twarzy tańczył do… coveru wcześniej wspomnianego hitu „Moves Like Jagger" Maroon 5.  

Poruszać się jak kto?" – napisał z przekąsem 80-latek w swoim poście na Instagramie.

Przy okazji zaznaczył, że bawił się przy coverze wykonywanym na żywo przez formację Splash.

Tato, kto Ciebie do tego namówił? – żartował z kolei w komentarzu syn artysty, 24-letni Lucas Jagger.

Trasa i płyta The Rolling Stones

Mick Jagger, Keith Richards i Ronnie Wood powrócili w triumfalnym stylu jesienią zeszłego roku z albumem „Hackney Diamonds". Pierwszy krążek od 2005 r. z nowymi autorskimi kompozycjami (zamiast coverów lub własnych klasyków w nowych aranżacjach) okazał się ogromnym sukcesem.

REKLAMA

Zespół The Rolling Stones będzie promował świeży materiał od końca kwietnia br. na stadionowej trasie koncertowej po Ameryce Północnej. Jagger zastrzegł na antenie radia SWR3, że w planach jest również tournée po Europie, ale prawdopodobnie dopiero w 2025 r.

Zobacz także: Poznaliśmy kolejne gwiazdy Pol'and'Rock Festival 2024. Fani nie kryją zachwytu

Fani ze Starego Kontynentu na razie na pocieszenie mogą sobie posłuchać koncertowej płyty "The Rolling Stones Live at the Wiltern", która ukazała się 8 marca br. Warto też przytoczyć zapewnienia Jaggera na łamach "The New York Times", o tym, że Stonesi "mają prawie gotowe trzy czwarte kolejnego studyjnego albumu".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory