Gratka dla fanów Pearl Jam. Posłuchaj nowego albumu jeszcze przed premierą

REKLAMA
Nowy album grupy Pearl Jam trafi do sprzedaży już w kwietniu. Dla fanów, którzy już teraz nie mogą doczekać się premiery krążka, członkowie zespołu przygotowali niespodziankę. Płyty "Dark Matter" będzie można posłuchać jeszcze przed jej oficjalnym wydaniem. Wszystko za sprawą specjalnego wydarzenia, które odbędzie się w kinach na całym świecie.
REKLAMA

Pearl Jam to jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Jej początki sięgają lat 80. zeszłego stulecia. To właśnie wtedy trzej muzycy zespołu – Stone Gossard, Mike McCready i Jeff Ament – po raz pierwszy zdecydowali się połączyć siły. Choć od tego momentu minęły już cztery dekady, artyści wciąż występują razem na jednej scenie. Towarzyszy im Eddie Vedder, wokalista formacji oraz Matt Cameron, grający na perkusji.

REKLAMA

Zobacz także: Bruce Dickinson o rozłamie w Iron Maiden. "Buntowaliśmy się przeciwko temu"

Na przestrzeni lat Pearl Jam wydał jedenaście albumów studyjnych z takimi przebojami, jak „Even Flow", „Just Breathe", „I Am Mine" czy „Alive". Muzycy nie planują jednak spoczywać na laurach. Już 19 kwietnia na sklepowe półki trafi ich nowy krążek, zatytułowany „Dark Matter".

Dla tych, którzy nie mogą już doczekać się premiery płyty, muzycy przygotowali wyjątkową niespodziankę. Jeszcze zanim wydawnictwo oficjalnie trafi do sprzedaży, będzie go można posłuchać podczas specjalnego wydarzenia dla najwierniejszych fanów zespołu. Kiedy się ono odbędzie?

Zobacz także: Portret McCartneya trafił na aukcję. Zablokowano go, bo był "niepochlebny"

REKLAMA

Niespodzianka dla fanów Pearl Jam. Specjalny odsłuch „Dark Matter" jeszcze przed premierą

Najbardziej niecierpliwi fani Pearl Jam będą mogli posłuchać dwunastego albumu zespołu trzy dni przed jego oficjalną premierą. Wystarczy, że… wybiorą się do kina. Wszystko za sprawą „Pearl Jam – Dark Matter – Global Theatrical Experience". To wyjątkowe wydarzenie umożliwi miłośnikom twórczości grupy na całej świecie zapoznanie się z jej nowym krążkiem, zanim będzie on dostępny gdziekolwiek indziej.

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Pearl Jam odbędzie się także w Polsce. Na „Pearl Jam – Dark Matter – Global Theatrical Experience" będzie można wybrać się do jednego z dziewięciu kin Helios w całym kraju. Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie mógł dwukrotnie posłuchać krążka „Dark Matter" w najwyższej jakości dźwięku – najpierw w całkowitej ciemności, a następnie w towarzystwie dodatkowych efektów wizualnych, wyświetlanych na ekranie.

Zobacz także: Grzegorz Markowski wrócił do studia. Jak dał się na to namówić?

„Pearl Jam - Dark Matter - Global Theatrical Experience" wydarzy się już 16 kwietnia 2024 roku. Odsłuch nowego albumu odbędzie się w następujących kinach:

REKLAMA
  • Gdańsk - Helios Forum
  • Gdynia - Helios
  • Katowice - Helios
  • Kielce - Helios
  • Łódź - Helios
  • Opole - Helios Karolinka
  • Poznań - Helios
  • Rzeszów - Galeria Rzeszów
  • Warszawa - Helios Blue City

Zaproszenia na przedpremierowy odsłuch albumu Pearl Jam w jednym z kin sieci Helios już niebawem będzie można wygrać na antenie Rock Radia. Aby zdobyć bilety, słuchaj nas codziennie od 8 do 12 kwietnia i weź udział w konkursie „Rockendrollowiec Dnia". Powodzenia!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory