Kolejni artyści na Pol'and'Rock Festival. Prawdziwe legendy na scenie

REKLAMA
Jurek Owsiak ogłosił, kto będzie kolejnym artystą, który dołączy do tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. Supergrupa składająca się z samych gwiazd polskiej sceny rockowej zaprezentuje się na Małej Scenie.
REKLAMA

Kolejnym zespołem, który dołączy do line-upu Pol’and’Rock Festival 2024 będzie Orkiestra Dorosłych Dzieci. Jest to zespół, który współtworzą członkowie kultowych rockowych grup. W składzie znajdują się m.in. Grzegorz Kupczyk (ex Turbo) czy Kuba Płucisz (ex IRA).

REKLAMA

Orkiestra Dorosłych Dzieci wystąpi Pol’and’Rock Festival

Orkiestra Dorosłych Dzieci uformowała się niedawno, lecz już zdążyła narobić trochę szumu wokół siebie. Niedawno zespół wystąpił podczas ogłoszenia wyników 32. Finału WOŚP. Wtedy to po raz pierwszy wystąpili publicznie na jednej scenie z Jurkiem Owsiakiem.

Zobacz także: Muzycy słynnej kapeli zagrają w Polsce. Liczba koncertów robi wrażenie!

O.D.D. okazjonalnie połączyło siły także z Grzegorzem Markowskim, który postanowił zdecydowanie ograniczyć występy sceniczne. Jednak odpowiedział na zaproszenie członków O.D.D. i wziął udział w wyjątkowym projekcie. Artyści ponownie nagrali utwór „Wiara„, którą zarejestrowano pierwszy raz 30 lat temu w ramach akcji „Artyści dla WOŚP".

Podczas Pol’and’Rock Festival formacja wystąpi na Małej Scenie. Dołączenie O.D.D. do line-upu festiwalu ogłosił Jerzy Owsiak zarówno podczas swojej audycji „Zaraz będzie ciemno", jak i za pośrednictwem Instagrama imprezy.

REKLAMA

Występ na Pol’and’Rock Festival będzie dla formacji doskonałą sposobnością do zaprezentowania świeżego materiału, nad którym ostatnio muzycy pracowali. Z pewnością nie zabraknie również miejsca na stare przeboje macierzystych zespołów muzyków i ich nowe interpretacje.

Zobacz także: Gratka dla fanów Pearl Jam. Posłuchaj nowego albumu jeszcze przed premierą

Kiedy odbędzie się Pol’and’Rock Festival?

Pol’and’Rock Festival zagra w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno. Tam zbierze się Najpiękniejsza Publiczność Świata, aby celebrować jedno z największych muzycznych świąt w kalendarzu polskiej muzyki.

Na 30., jubileuszowej edycji imprezy pojawią się zarówno ikony polskiej sceny muzycznej, jak i wielkie zagraniczne gwiazdy. Wśród ogłoszonych uczestników do tej pory potwierdzono występy m.in.: Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, The Warning oraz Less Than Jake!, T.Love, Kasia Kowalska czy Enej.

REKLAMA

Zobacz także: "Born in the U.S.A." wcale nie wychwala Ameryki. O tym śpiewał Springsteen

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory