Pol'and'Rock Festival. Znamy kolejnych artystów. Wystąpi legendarny zespół

REKLAMA
Poznaliśmy kolejne gwiazdy, które wystąpią na Pol'and'Rock Festival 2024. Wśród nich są przedstawiciele rocka, alternatywy i rapu. W tym legendarny zespół, który zapisał się w historii polskiej muzyki.
REKLAMA

Pol’and’Rock Festival to wydarzenie, które wzbudza ogromne zainteresowanie. Każdego roku odwiedzają je tysiące osób z Polski oraz świata. Podobnie jest z artystami, którzy zagrają na festiwalowych scenach. Jak zawsze, każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy spodziewać się różnorodności, a ostatnie ogłoszenie tylko to potwierdza.

REKLAMA

Te gwiazdy zagrają na festiwalu

Pol’and’Rock Festival gości przedstawicieli najróżniejszych gatunków muzycznych. Do tej pory ogłoszono chociażby T.Love, Kasię Kowalską, Electric Callboy czy Clawfinger. Teraz do tego grona dołączą wykonawcy rocka, alternatywy oraz rapu. Wśród nich znajduje się prawdziwa legenda polskiej sceny. Pewne jest to, że niemal wszyscy znajdą brzmienia, które lubią.

Zobacz także: Nie tylko "Sweet Child O' Mine". To on skomponował największe przeboje Guns N' Roses

Na scenie Pol’and’Rock Festival zobaczymy Zenka Kupatasę. Muzyk był obecny na festiwalu w poprzednich latach. Wraz z zespołem Kabanos porywał tłumy. Tym razem wystąpi w wydaniu solowym.

Inne brzmienie zaprezentuje Mery Spolsky. Fani muzyki alternatywnej będą mogli usłyszeć na żywo piosenki z ostatniej płyty artystki. W 2023 roku wydała ciepło przyjęty album „Erotik Era". Na Pol’and’Rock Festival nie zabraknie także największych przebojów wokalistki.

REKLAMA

Zobacz także: Sebastian Riedel zastąpił Macieja Balcara. Wielka zmiana z okazji 45-lecia Dżemu

Legendarny zespół wystąpi na Pol'and'Rock Festival

Do występujących na scenie gwiazd dołączy także Paktofonika. Legendarny hiphopowy skład powstał w 1998 roku. Grupa jest dobrze znana nie tylko fanom rapu. Karierę zespołu przerwała jednak śmierć Magika w 2000 roku. Pozostali członkowie, czyli Rahim i Fokus, kontynuowali wspólną działalność pod szyldem Pokahontaz, by wrócić ponownie jako Paktofonika w 2022 roku.

Na Pol’and’Rock Festival raperzy wystąpią z zespołem muzyków. Słuchacze usłyszą ich największe hity w zupełnie nowej, innej aranżacji. Dołączają tym samym do niezwykle różnorodnego line-upu. Kolejne ogłoszenia poznamy niebawem.

Zobacz także: Wyjątkowa akcja polskich fanów Metalliki. "Wchodzimy w to!"

REKLAMA

Kiedy odbędzie się Pol’and’Rock Festival 2024? Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno. 30., jubileuszowa edycja imprezy, odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory