Tu znajdziesz przedmioty przez duże "P". Zbliża się kolejna edycja Targów Rozmaitości

REKLAMA
20 i 21 kwietnia Concordia Design Poznań stanie się stolicą rodzimego rękodzieła, designu i perełek vintage. Odbędą się tam, po raz kolejny, Targi Rozmaitości. Rock Radio objęło patronat nad tym wydarzeniem.
REKLAMA

Targi Rozmaitości to poznańskie targi rękodzieła i designu, zrzeszające twórców, projektantów oraz marki, które połączyły wspólne wartości: nacisk na estetykę, zamiłowanie do tradycyjnego rzemiosła oraz designu, docenienie ekologicznych rozwiązań i naturalnych materiałów.

REKLAMA

To wydarzenie lokalne, podczas którego wystawcy oferują swoje dzieła z szerokiej gamy produktów: ceramikę, elementy wystroju wnętrz, plakaty, dekoracje, biżuterię, rośliny, meble, przetwory, naturalne kosmetyki itp.

Żadna marka nie jest dla nas za mała, bo wiemy, że stworzenie jej wymagało serca, ogromu ciężkiej pracy i samozaparcia. Dla wystawiających tworzymy przestrzeń, w której mogą zaprezentować wytwory swoich rąk; dla odwiedzających — możliwość obejrzenia, zakupu i docenienia unikatowości oferowanych produktów — mówią organizatorki wydarzenia, Agata Grządzielska i Magda Jędrzejczak.

Tu liczy się jakość, a nie ilość

Stoiska z produktami rodzimych marek przeplatane są stoiskami vintage, oferującymi niepowtarzalne akcesoria, meble czy ubrania z drugiej ręki.

Promujemy tym samym model świadomego podejścia do zakupów, gdzie liczy się jakość, a nie ilość, gdzie produkty wykonywane są lokalnie, własnymi rękami artysty, z pominięciem całego łańcucha dostaw oraz gigantycznego śladu węglowego — dodają organizatorki.

W 2023 roku odbyły się cztery edycje targów, w których wzięło udział w sumie 270 wystawców. W 2024 roku także planowane są cztery edycje wydarzenia, a wszystkie odbędą się w tym samym miejscu — w Concordia Design Poznań.

Pierwsza z nich miała miejsce 10 i 11 lutego. Kolejna odbędzie się 20 i 21 kwietnia. Następne planowane są na 6 października oraz 30 listopada i 1 grudnia. Targi trwają od 11:00 do 18:00, a wstęp na nie jest bezpłatny dla odwiedzających.

REKLAMA

Targi RozmaitościTargi Rozmaitości Fot. materiały prasowe

Rock Radio jest partnerem wydarzenia.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory