Największy hit Nickelback w nowej odsłonie. Wszystko za sprawą... znanego wykonawcy country

REKLAMA
Grupa Nickelback niespodziewanie połączyła siły z artystą country. HARDY i Chad Kroeger wykonali razem utwór "How You Remind Me". Publiczność szalała z radości, bo nie spodziewała się takiego duetu.
REKLAMA

Wszystko wydarzyło się za sprawą „CMT Crossroads". To amerykański program telewizyjny, który łączy artystów country z muzykami, reprezentującymi inne gatunki, takie jak rock alternatywny, pop, R&B, rock, soul i wiele innych. Show polega na „wymianie" utworami między artystami i nadaniu im nowego, unikalnego brzmienia. Często też artyści wykonują piosenki w duetach.

REKLAMA

Program „CMT Crossroads" zapewnia unikalną przestrzeń, w której światy muzyczne mogą zderzać się, łączyć i mieszać, tworząc nowe i ekscytujące brzmienia. To spotkanie różnych estetyk często prowadzi do niespodziewanych i zaskakujących interpretacji znanych i lubianych utworów. Każdy odcinek to niepowtarzalna okazja do odkrywania i eksperymentowania z różnymi stylami muzycznymi.

Zobacz także: Były gitarzysta Deep Purple wskazał zespół wszech czasów. Zaskakujący wybór!

„Byli sobie przeznaczeni"

Nie inaczej było w przypadku Nickelback i HARDY’ego. Ich wspólna praca przyniosła niesamowite efekty! Zszokowani fani nie szczędzili słów zachwytu w komentarzach pod nagraniem. „HARDY to rozwalił! Wow", „Nickelback i HARDY świetnie się ze sobą łączą! Byli sobie przeznaczeni!", „HARDY wygląda, jakby był w niebie!" – można przeczytać.

 

Nickelback to zespół, który albo się kocha, albo nienawidzi. Nie ma jednak wątpliwości, że ich przeboje znają wszyscy millenialsi. Dopiero po wydaniu trzeciego albumu studyjnego, „Silver Side Up" w 2001 roku, Nickelback przebił się do mainstreamu. Singiel promujący album, „How You Remind Me", stał się hymnem początku lat 2000., zdobywając szczyty list przebojów na całym świecie i zapewniając zespołowi pierwszą nominację do Grammy.

REKLAMA

To, co wyróżnia Nickelback, to umiejętność tworzenia chwytliwych, radiowych hitów, od ballad po mocne, rockowe granie. Grupa słynie też z elektryzujących występów na żywo. Dzięki potężnemu wokalowi Chada Kroegera i profesjonalnym instrumentalistom zespół regularnie wyprzedaje areny i stadiony na całym świecie.

Zobacz także: Jary świętuje jubileusz. Tego nie wiesz o jego największym hicie

Nickelback i HARDY

Michael Wilson Hardy to amerykański wokalista i autor piosenek country rockowych. Jego single „Give Heaven Some Hell", „One Beer" i „Wait in the Truck" odniosły sukces w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Magazyn „Rolling Stone" napisał o nim, że jest „zdolny do pisania wielkich hitów radiowych, wystarczająco uparty, by zrobić coś zupełnie niespodziewanego i wystarczająco bystry, by znaleźć dla wszystkiego wspólny mianownik".

HARDY urodził się 13 września 1990 roku w mieście Philadelphia, w stanie Mississippi. Swoją pierwszą piosenkę napisał w szkole średniej, aby „zaimponować dziewczynie". W październiku 2018 roku wydał EP zatytułowane „This Ole Boy". W 2019 roku wydał singiel „Rednecker" oraz drugi EP zatytułowany „Where to Find Me". Jego najnowszy album, „The Mockingbird & the Crow", zdobył szczyt listy przebojów muzyki country na początku 2023 roku.

REKLAMA

Zobacz także: Paul McCartney nie zapomni tej chwili. "Runęła moja kariera"

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory