Nocny Kochanek z nowym singlem. To, co zrobili, powali was na kolana!

REKLAMA
Nocny Kochanek to obecnie czołówka polskiej heavymetalowej sceny. Słynący z dużego dystansu do siebie i do świata zespół wziął ostatnio udział w wyzwaniu na TikToku, które zaowocowało... nowym utworem.
REKLAMA

Nocny Kochanek składa się z członków kapeli Night Mistress i istnieje od 2012 r. Warszawska formacja przewodzona przez Krzysztofa Sokołowskiego debiutowała trzy lata później z krążkiem "Hewi metal".

REKLAMA

Zobacz także: Serj Tankian wyda nowy album. Znajdzie się na nim utwór stworzony z SOAD

Od tego czasu ma w dorobku łącznie pięć albumów studyjnych i cieszy się ogromną popularnością miłośników cięższych, heavymetalowych brzmień. Ale nie tylko. Sympatię i uznanie zdobyła także dzięki utrzymanym w bardzo humorystycznym tonie tekstom.

Wszystko przez wyzwanie na TikToku. Skończyło się... nowym singlem!

Na Instagramie członkowie Nocnego Kochanka poinformowali fanów o wypuszczeniu do sieci nowej piosenki pt. "Bandycka faja". Zrodziła się ona... wyzwania na TikToku.

Jakiś czas temu pisaliśmy o wyzwaniu na TikToku, którego się podjęliśmy, a owocem, którego jest numer "Bandycka Faja". Dotychczas mogliście usłyszeć go wyłącznie na naszym TikToku i Instagramie – wskazano.

Zobacz także: Kariera Grzegorza Stróżniaka. Tak stworzył pokoleniowy hymn!

REKLAMA

Potem grupa dodała, że opublikowała do tego kawałka także teledysk "będący podsumowaniem ich trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, która zakończyła się kilka dniu temu".

 

Wszystko zaczęło się od nagrania na TikToku zamieszczonego przez jednego z użytkowników, który z pomocą sztucznej inteligencji połączył tekst z kontrowersyjnego utworu Fagaty pt. "Bandycka jazda" ze śpiewem i muzyką w stylu Nocnego Kochanka.

Pod rolką Nocny Kochanek zapowiedział więc: "Dobra! Robimy to, ALE z naszym tekstem, oczywiście nawiązującym do oryginału".

Jak widać, muzycy dotrzymali słowa. Najpierw wrzucili na Instagramie krótki fragment. Jednak po entuzjastycznym przyjęciu ze strony fanów, postanowili nagrać całość.

REKLAMA

Nowy album Nocnego Kochanka - kiedy?

Ostatnia płyta grupy Nocny Kochanek, "O jeden most za daleko", miała premierę dwa lata temu. Od tego czasu zespół dużo koncertował. A co z nowościami wydawniczymi?

Poza wspominaną wyżej "Bandycką fają", formacja zapewniała też, że zaczyna pracować nad materiałem na kolejny krążek, który ma wyjść w przyszłym roku.

Zobacz także: Ten przebój Maanam był hitem lat 90. Kora wcale nie śpiewała o pogodzie!

Warto również przypomnieć, że w styczniu ukazał się debiutancki album wokalisty Nocnego Kochanka, Krzysztofa Sokołowskiego, pt. "Taki jak ja". Pokazał na nim nieco bardziej poważną i wrażliwą stronę.

REKLAMA
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory