Rob Halford jest trzeźwy od prawie 40 lat. "Dzień zaczynam od modlitwy"

REKLAMA
Rob Halford, wokalista Judas Priest, miewał w przeszłości poważne problemy z używkami. Ostatecznie udało mu wyjść z sideł uzależnienia. Zdradził, jaki poświęceń wymaga od niego życie na trzeźwo.
REKLAMA

Rob Halford od dekad jest wokalistą legendarnego Judas Priest. Na koncie ma także udzielanie się w takich projektach jak 2wo i Fight. Przez pewien czas prowadził też zespół sygnowany własnym nazwiskiem – Halford. Współpracował też z wieloma innymi ikonami cięższych brzmień. Sukces to jednak tylko jedna strona medalu.

REKLAMA

Wokalista Judas Priest zmagał się z uzależnieniem

Trudności życiowe nie oszczędzają nikogo. Rob Halford już w młodości miał problemy z używkami. Uzależnienie często jest rzeczą, której trudno podołać. Muzykowi się to jednak udało. 38 lat temu porzucił alkohol i od tego czasu jest trzeźwy. Ostatnio postanowił zdradzić, co pomaga mu utrzymywać abstynencję.

Zobacz także: Festiwal atrakcji dla fanów legendarnego zespołu. Ogłoszono "Metallica Warsaw Takeover"

Dzień zaczynam od modlitwy. Tuż przed snem także odmawiam modlitwę. Muszę. To część moich rytuałów, dzięki którym pozostaję trzeźwy - zdradził Halford dla 103 GBF.

Rob Halford wskazuje najważniejszą rzecz w życiu

Przeciwstawianie się codziennym trudnościom potrafi być bardzo wyczerpujące. Dlatego dobrze mieć obok siebie drugą osobę, która stanowić będzie wsparcie. Rob Halford zawsze może liczyć na swojego partnera. Tak komfortowa sytuacja skłoniła go być może do większych przemyśleń.

Zobacz także: AC/DC rusza w trasę! W takim składzie wyjdą na scenę

REKLAMA

Rob Halford w tej samej rozmowie zdradził, co jest jego zdaniem najważniejsze w życiu. Okazuje się, że niezwykle ceni sobie miłość. W związku z tą refleksją pozwolił sobie na swego rodzaju apel do odbiorców.

Kocham miłość. Miłość jest wszystkim. Miłość to wszystko, czego potrzebujesz. Teraz miłości potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek. Z moim partnerem, Thomasem, jesteśmy od tysiąca lat i co wieczór mówię mu „kocham cię". Mówcie ludziom, że ich kochacie. Po prostu wypowiedzcie te słowa - powiedział.

Zobacz także: Dave Gahan prawie przedawkował. "Doświadczyłem bycia poza ciałem"

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory