Marylin Manson wznawia karierę? W sieci pojawił się tajemniczy klip

REKLAMA
Marylin Manson umieścił w mediach społecznościowych tajemnicze nagranie. Może to być zapowiedź kolejnego projektu kontrowersyjnego muzyka. Wygląda na to, że ostatni skandal wcale nie zakończył jego kariery.
REKLAMA

W 2019 roku Marylin Manson odbył ostatnią trasę koncertową. Natomiast rok później ukazał się jego album "We Are Chaos". Nie mógł wówczas promować go koncertami z powodu pandemii. Fani muzyka w efekcie przez dość długi czas czekali na nową płytę. Teraz coś w tym temacie zaczęło się dziać. W sieci pojawiło się intrygujące nagranie.

REKLAMA

Marylin Manson oskarżony. Muzyk wznawia karierę?

W ostatnim czasie sporo działo się wokół Marylina Mansona. Pomijając brak możliwości koncertowania przez pandemię, był bohaterem skandalu. W 2021 roku jego była partnerka, Evan Rachel Wood, oskarżyła go o psychiczne i fizyczne znęcanie się.

Otrzymał również pozwy od kilku innych kobiet, które miały być jego ofiarami. Muzyk nie usłyszał wyroku skazującego, lecz odczuł konsekwencje na innej płaszczyźnie. Wytwórnia i agencja zerwały z nim kontrakty, co był przyczyną wstrzymania kariery.

Zobacz także: System of a Down z nowym wokalistą? Serj Tankian: "Nie chcę was zatrzymywać"

Warto dodać, że Marylin Manson także złożył pozew przeciwko byłej partnerce. Twierdził, że jej oskarżenia były pomówieniami. Sąd jednak odrzucił tę sprawę. Wygląda jednak na to, że jego kariera wcale się nie skończyła. W mediach społecznościowych zamieścił bowiem tajemnicze nagranie.

REKLAMA

Nowe nagranie w social mediach muzyka

Marylin Manson opublikował w mediach społecznościowych nowe nagranie. Trwa ono nieco ponad minutę. Wygląda jak fragment większej całości, prawdopodobnie teledysku. Pod wideo nie znajduje się żaden komentarz, który naświetlałby kontekst.

Co ciekawe, nagranie umieszczono również na Instagramie wytwórni Nuclear Blast. Może to więc jasno sugerować, że to zapowiedź nowego projektu. Tym bardziej, że w sierpniu Marylin Manson wyruszy we wspólną trasę koncertową z zespołami Five Finger Death Punch i Slaughter To Prevail.

Wspomniane nagranie, będące najpewniej fragmentem teledysku możecie zobaczyć poniżej:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory