Prawdziwe muzyczne uderzenie. Sting wraca do Polski!

REKLAMA
Sting, czyli brytyjska legenda sceny muzycznej zagra w czerwcu dwa koncerty w Gdańsku i Łodzi. Wydarzenia odbędą się w ramach trasy koncertowej 2024 World Tour. Bilety są w sprzedaży.
REKLAMA

Sting to wielki artysta, który jest już na scenie pół wieku. Mimo upływu lat ani myśli o emeryturze, o czym może świadczyć trwająca właśnie światowa trasa koncertowa, w ramach której zawita ponownie do Polski.

REKLAMA

Sting na dwóch koncertach w Polsce

Koncerty brytyjskiego muzyka odbędą się: 6 czerwca 2024 w ERGO Arenie w Gdańsku oraz 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi. Gościnią specjalną wydarzenia będzie Giordana Angi.

Zobacz także: Guns N' Roses znów razem! Slash potwierdza: "Próbujemy nagrać płytę"

Sting razem z zespołem zagra swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, które powstały zarówno w czasach gry z The Police, jak i kariery solowej. Koncert będzie wydarzeniem ponadczasowym, podczas którego Sting zaśpiewa takie hity jak "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" oraz wiele innych kultowych kompozycji.

Bilety na koncert Stinga dostępne są oficjalnej stronie muzyka Sting.com oraz LiveNation.pl.

REKLAMA

Widowiska klasy mistrzowskiej

Gordon Matthew Sumner, bo tak naprawdę nazywa się Sting, jest już marką samą w sobie. Jego hity znają całe pokolenia, co sprawia, że jego muzyka jest ponadczasowa. Sting z pewnością nie jest także jedną z tych gwiazd, które odcinają kupony od sławy. Jego ostatnie koncerty są recenzowane przez prasę na całym świecie.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez brytyjski "The Times" za "masterclass". Natomiast o samym muzyku piszą tak:

Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym

Natomiast dziennik "The Telegraph" określa koncerty Stinga jako "niespotykaną przyjemność". Z kolei "The Guardian" opisuje artystę jako "bezkonkurencyjnego za jego niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop".

Sting zagra koncerty w PolsceSting zagra koncerty w Polsce fot. materiały prasowe

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory