Tego Ozzy Osbourne najbardziej się boi. "Popieram!"

REKLAMA
Ozzy Osbourne robił w swojej karierze takie rzeczy, że wydawałoby się, iż nie boi się niczego. A jednak! O swoich strachach opowiedział szczerze w rodzinnym podcaście "The Osbouners".
REKLAMA

Ozzy Osbourne pod koniec tego roku skończy 76 lat. Brytyjski wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista jest ikoną i jednym z protoplastów heavy metalu. Karierę zaczynał pod koniec lat 60. Do dziś wydał dziewięć płyt z Black Sabbath i trzynaście solowo. Rozeszły się one w ponad 100 mln egzemplarzy.  

REKLAMA

Tego boi się Ozzy Osbourne 

Ozzy Osbourne ma na koncie wiele kontrowersyjnych wypowiedzi i skandali scenicznych. Wydaje się nieustraszony. Jednak – jak każdy – ma swoje lęki. 

Znany jako "Książę Ciemności" muzyk w niedawnym odcinku swojego rodzinnego podcastu "The Osbournes" wyznał, pytany przez syna Jacka, czego się boi.  

Legenda Black Sabbath przyznała bez wahania: "Szczurów... i twojej mamy". Sama zainteresowana, czyli Sharon Osbourne, wydawała się niewzruszona słowami męża. Za to Kelly, ich córka, odpowiedziała żartobliwie, że Ozzy jest "kuta*** z powodu tego, co powiedział". Sharon spuentowała to krótkim "I'll second that" (z ang. popieram).

 

Co z przyszłością słynnego muzyka? 

Ozzy Osbourne musi mierzyć się od jakiegoś czasu z poważnymi problemami zdrowotnymi. Musiał poddać się poważnym operacjom kręgosłupa. Zmaga się też z chorobą Parkinsona. 

REKLAMA

Teraz ma poddać się kuracji komórkami macierzystymi. Stara się mieć optymistyczne podejście i nie brakuje mu humoru. Wyznał też, że chciałby powrócić na scenę, by zagrać pożegnalną trasę, i planuje nagrywać nowe płyty. Ostatni jego krążek, "Patient Number 9", wyszedł dwa lata temu.  

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory