Bring Me The Horizon zaskoczyło fanów. Nadeszła "nowa era"

REKLAMA
Ostatnio Bring me The Horizon powrócił z nowym utworem. Teraz zespół przygotował dla swoich fanów cały album! O muzycznych nowościach poinformowali 23 maja, a już następnego dnia udostępnili nową płytę.
REKLAMA

Premiera albumu "Post Human: NeX GEn" przekładana była już niejednokrotnie. Początkowo krążek miał się ukazać we wrześniu ubiegłego roku, ale ostatecznie jego dystrybucja została wstrzymana. W grudniu z zespołem rozstał się klawiszowiec Jordan Fish, a kolejny zapowiedziany na styczeń 2024 termin również nie został dotrzymany.

REKLAMA

Wraz z nadejściem kwietnia Bring Me The Horizon opublikował w mediach społecznościowych klip z zapowiedzią, że "nadchodzi czas na nową erę". Jak się okazuje nowa era nadeszła w nocy z 23 na 24 maja.

Nowy album Bring Me The Horizon

23 maja muzycy na swoich mediach społecznościowych niespodziewanie opublikowali post zapowiadający ich nowy album! Zapowiedź albumu nastąpiła zaledwie kilka godzin przed jego premierą. Krążek "Post Human: NeX GEn" swoją premierę miał w nocy z 23 na 24 maja o godzinie 00:00.

Zobacz także: To najczęściej grany hit The Rolling Stones. Tak powstała historia

Na albumie znalazło się aż 16 premierowych kompozycji. Wśród nowych piosenek grupy znajdziemy m.in "YOUtopia", "Kool-Aid" czy też "LosT". "Post Human: NeX GEn" jest kontynuacją, wydanego w 2020 roku, "Post Human: Survival Horror". To pierwszy album wydany od odejścia z zespołu klawiszowca i producenta Jordana Fisha.

REKLAMA

Zespół odwiedzi Polskę!

W tym roku grupa po raz kolejny odwiedzi Polskę. Bring Me The Horizon będzie występował na Mystic Festivalu w Gdańsku już 8 czerwca. Zespół zagra jako jedna z głównych gwiazd tegorocznej edycji festiwalu.

Oprócz zespołu na Mystic Festivalu wystąpią także inne światowe gwiazdy. Od 5 do 8 czerwca na scenie w Gdańsku oglądać będziemy mogli koncerty Megadeth, Machine Head, Bruce Dickinsona, Kerry Kinga, Accept czy też Kreatora.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory