Nie uwierzycie w to połączenie. Metallica zaśpiewała przebój Disneya!

REKLAMA
Czy członkowie charakteryzującej się mocnym, heavymetalowym brzemieniem Metalliki są fanami Disneya? Okazuję się, że tak. Zespół wziął udział w Caprool Karaoke i spróbował podjąć się zadania, by zaśpiewać piosnkę z "Małej syrenki"!
REKLAMA

Zespołu Metallica nie trzeba nikomu przedstawiać. Grupa powstała w 1981 roku i od samego początku skazana była na sukces. Uważana za jedną z najbardziej wpływowych i najpopularniejszych grup na świecie zapisała się na kartach historii muzyki. Ich piosenki łączą pokolenia i choć lata mijają, utwory wcale się nie starzeją.

REKLAMA

Metallica to także grupa metalowa z największą liczbą sprzedanych nagrań w historii. Ich płyty rozeszły się w nakładzie aż 200 milionów egzemplarzy! Choć zespół tworzy w duchu heavymetalowym, to w głębi serca Jamesa Hetfielda bije miłość do Disneya.

Metallica zaśpiewała Disneya

Już jakiś czas temu zespół Metallica wziął udział w popularnym amerykańskim formacie Caprool Karaoke. Zasady są proste. Uczestnikom formatu zwykle zadaje się różnego rodzaju pytania, a przy okazji urozmaica je piosenkami. Mogą to być covery lub piosenki autorskie gwiazd, które akurat biorą udział w grze.

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska wraca do korzeni. "Dyskretnie, ale bardzo czytelnie"

Tym razem do samochodowego Caprool Karoke zaproszono Metallicę. Billy Eichner, który prowadził dany odcinek, zadawał zespołowi kolejne pytania. W pewnym momencie temat ich rozmów zszedł na disneyowskie produkcje, a prowadzący zaczął opowiadać o swojej ulubionej animacji.

REKLAMA
Kocham "Małą syrenkę", uwielbiam musicale, byłem studentem w teatrze musicalowym i pomyślałem, że byłoby super, gdybyśmy zaśpiewali piosenkę Disneya z Małej syrenki. [...] Zróbmy to. Zaczynajmy – mówił Billy Eichner.

Później Billy Eichner zaczął śpiewać utwór "Part of Your World" z repertuaru animacji. Choć na początku zespół wydawał się dość niechętny do przyłączenia się do pełnego pasji wykonania piosenki z "Małej syrenki", to pod koniec James Hetfield śpiewał razem z nim! Posłuchajcie, jak brzmi hit Disneya w wykonaniu frontmana Metalliki.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory