Metallica znów zagra w Polsce. Koncerty legend jeszcze w lipcu [DATY, MIASTA, BILETY]

REKLAMA
Jeden z najbardziej znanych amerykańskich zespołów heavymetalowych - Metallica - ponownie zawita do naszego kraju. W ramach trasy, promującej swój jedenasty album, grupa zagra dwa koncerty w Warszawie. W sprzedaży są jeszcze ostatnie wejściówki na lipcowe występy formacji. Kiedy się one odbędą?
REKLAMA

Metallica to zespół, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi mocniejszych brzmień. Założona w 1981 roku grupa od lat cieszy się ogromną popularnością nie tylko za oceanem, ale także w Europie. Fanów formacji nie brakuje także w Polsce. Dowodem na to są dwa niemal całkowicie wyprzedane koncerty składu, które odbędą się już w lipcu. 

REKLAMA

Jedenasty album studyjny Metalliki, zatytułowany „72 Seasons", miał swoją premierę w kwietniu zeszłego roku. Kilka miesięcy wcześniej muzycy przekazali fanom, że wyruszą także w światową trasę koncertową, promującą płytę. Tournée wystartowało w kwietniu 2023 roku i potrwa do września 2024 roku. 

Metallica w Polsce 2024. Zespół dwukrotnie zagra w Warszawie 

Ogłoszona przed ponad rokiem trasa koncertowa zespołu Metallica obejmie ponad dwadzieścia miast w Europie, Azji i Ameryce Północnej. W każdym z nich grupa zagra dwa koncerty. Co ciekawe, podczas obu występów formacja wykona zupełnie różne piosenki. Oprócz materiału z najnowszego krążka fani mogą spodziewać się także największych przebojów z całej dyskografii heavymetalowej kapeli. 

Zobacz także: Max Czornyj ujawnia, czy wszyscy jesteśmy mordercami. "Mam ochotę przepraszać"

Wśród przystanków na trasie M72 World Tour nie mogło zabraknąć Polski. Metallica zagra w naszym kraju dwa koncerty na stadionie PGE Narodowym. Pierwszy z nich odbędzie 5 lipca, natomiast drugi będzie miał miejsce dwa dni później. 

REKLAMA

Dla tych, którzy pod koniec 2022 roku nie zdążyli kupić biletów na żaden z koncertów Metalliki, mamy dobre wieści. Ostatnie wejściówki na oba występy są jeszcze dostępne w sprzedaży. Kupicie je na stronie livenation.pl. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory