Niespodzianka dla fanów The Offspring! Przygotowania trwały dwa lata

REKLAMA
The Offspring wypuścili właśnie nowy singiel zatytułowany "Make It All Right". Jednak to nie koniec świetnych wiadomości, ponieważ materiał zapowiada nadchodzącą płytę. Dobrej muzyki nigdy nie za wiele.
REKLAMA

The Offspring to kultowy zespół, który wielu osobom kojarzy się z młodzieńczymi latami. Grupa jest na scenie od ponad trzydziestu lat i, mimo pewnych zmian w składzie, wcale nie myśli o zakończeniu działalności. Do sieci trafił właśnie nowy utwór od muzyków z Garden Grove. 

REKLAMA

Nowa płyta The Offspring 

Nowy materiał był zapowiadany przez frontmana The Offspirng Dextera Hollanda już w 2022 roku. Wtedy to muzyk, udzielając wywiadu dla brazylijskiej stacji radiowej 89FM A Radio Rock, zdradził, że formacja rozpoczęła już pracę nad nowym albumem. Teraz fani grupy otrzymali świeżą próbkę ich nowej muzyki. 

 

Kilka dni temu na oficjalnej stronie oraz w social mediach zespołu pojawiły się pierwsze informacje, dotyczące nowego materiału od The Offspring. W instagramowym poście grupa poinformowała, że już 11 października tego roku do sprzedaży trafi jej kolejny album. Krążek zatytułowany "Supercharged" promowany jest pierwszym singlem. 

Pierwszy singiel już w sieci 

Piosenka "Make It All Right" trafiła na kanał The Offspirng w serwisie YouTube. Mimo że wydawnictwo ukaże się dopiero za kilka miesięcy, to już teraz można zamawiać płytę w preorderze. 

Znana jest także pełna tracklista "Supercharged". Na albumie znajdzie się 10 piosenek: "Looking Out for #1", "Light It Up", "The Fall Guy", "Make It All Right", "Ok, But This Is the Last Time", "Truth in Fiction", "Come to Brazil", "Get Some", "Hanging by a Thread" i "You Can’t Get There From Here".

REKLAMA

Ostatnia, dziesiąta płyta The Offspring, zatytułowana "Let the Bad Times Roll", ujrzała światło dzienne w kwietniu 2021 roku nakładem Concord Records. Wydawnictwo było pierwszym, na którym zabrakło basisty Grega Kriesela, którego miejsce zajął dotychczasowy muzyk koncertowy Todd Morse.  

Natomiast "Supercharged" będzie kolejnym albumem pod znakiem zmian w składzie. Dotychczasowego perkusistę Pete’a Paradę zastąpił bowiem Brandon Pertzborn. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory