Nowość od Muńka Staszczyka. Utwór wywołał skrajne opinie

REKLAMA
Muniek Staszczyk i Macio Maślikowski nagrali wspólnie utwór "Wolność", który jest zapowiedzią ich nowego albumu. Premiera piosenki miała miejsce kilka dni temu, a fani obu artystów mają bardzo podzielone zdania na jej temat.
REKLAMA

Muniek Staszczyk od lat króluje na największych polskich scenach. Wraz z zespołem T.Love zyskał niesamowitą popularność. Teraz postanowił połączyć siły z Maciem Maślikowskim, liderem grupy Shamboo. Ich wspólna piosenka wywołała spory szum w internecie i zebrała skrajne opinie.

REKLAMA

To nie pierwszy raz, gdy Muniek Staszczyk i Macio Maślinowski się spotykają. Artyści wychowywali się w Częstochowie i poznali się jeszcze, gdy byli dziećmi. Wspólnie stawiali też pierwsze kroki w branży muzycznej. Przed laty razem założyli grupę Shamboo jednak ich drogi rozeszły się w latach 80.

Muniek Staszczyk zebrał skrajne opinie

Artyści spotkali się ponownie już kilka lat temu. Pod szyldem Shamboo & Muniek stworzyli dwie płyty, które zyskały wiele pozytywnych opinii. Teraz duet powraca jako Muniek i Macio z piosenką "Wolność". Utwór, który jest zapowiedzią ich wspólnej płyty, podzielił fanów i wywołał burzę w internecie.

Zobacz także: Max Czornyj ujawnia, czy wszyscy jesteśmy mordercami. "Mam ochotę przepraszać"

Wolność przepełniona jest punkową energią, a tekst utworu nawiązuje do dawno minionych czasów. Wielu fanów nie mogło doczekać się wspólnej piosenki Muńka Staszczyka i Macia Maślinowskiego, jednak emocje niektórych upadły tuż po jej premierze. W sieci zawrzało od skrajnych opinii.

REKLAMA
Całkowicie na poważnie powiem, że do pierwszej zwrotki byłem pewien, że to AI śpiewa; Muniek wpisał w AI 'Nowa Płyta Muńka' i wyjdzie, jak wyjdzie; To jest upadek...; Kapitalne!; Podoba mi się – pisali Internauci na YouTube.

Zdania na temat "Wolności" są mocno podzielone, a ilość skrajnych opinii zaskakuje. Zdaniem niektórych internautów piosenka mogłaby być znacznie lepsza. Niektórzy zachwycają się nowym utworem od Muńka Staszczyka, inni zarzucają mu kompletnie nietrafioną kompozycję...

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory