Big Cyc pożegnał Marzenę Kipiel-Sztukę. To Skiba zrobił na koncercie

REKLAMA
Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca. Nie tylko fani "Świata według Kiepskich", ale również scena artystyczna wciąż opłakuje tę stratę. Krzysztof Skiba, który wykonał piosenkę do czołówki serialu wspomniał o aktorce na jednym z koncertów zespołu Big Cyc.
REKLAMA

Marzena Kipiel-Sztuka od lat prowadziła walkę z poważną chorobą, którą ostatecznie przegrała. O jej śmierci jako pierwsza poinformowała Renata Pałys odtwórczyni postaci Paździochowej. Koleżanka z planu opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem" o ostatnich chwilach spędzonych z aktorką.

REKLAMA

Zobacz także: Tak Jimmy Page skwitował koncert znanej kapeli. Mówi o "szacunku"

Marzena Kipiel-Sztuka długo chorowała 

Sama Kipiel-Sztuka nie chciała publicznie rozmawiać o chorobie, z którą walczyła od dłuższego czasu. Pałys wyznała jednak, że widziała się z koleżanką na dzień przed jej odejściem. Nie zdradziła szczegółów jej stanu, powiedziała jedynie, że to nie była nagła śmierć. 

To nie była nagła śmierć. Marzena od jakiegoś czasu poważnie chorowała, ale nie chciała, żeby o tym mówić. Po prostu przegrała z bardzo poważną chorobą. (...) Nie zmarła z powodu choroby płuc. Ona po prostu paliła dużo. Miała inną, przewlekłą chorobę. Chorowała od dawna - powiedziała Renata Pałys.

Zobacz także: Nowość od Muńka Staszczyka. Utwór wywołał skrajne opinie

REKLAMA

Krzysztof Skiba żegna Halinkę Kiepską 

Serialową Halinkę żegnali jej bliscy, koledzy i koleżanki z planu, fani, ale także Krzysztof Skiba. Muzyk był pośrednio związany z serialem, ponieważ wraz z zespołem wykonał piosenkę do czołówki "Świata według Kiepskich". Utwór wykorzystywany w niej jest od samego początku istnienia produkcji.  

Krzysztof Skiba wraz z zespołem Big Cyc są aktualnie w trasie koncertowej. Podczas jednego z koncertów wokalista grupy wspomniał o aktorce ze sceny. W ten sposób chciał złożyć hołd aktorce. Skiba zadedykował jej utwór z czołówki sitcomu.

Zobacz także: Niespodzianka dla fanów The Offspring! Przygotowania trwały dwa lata

Dzisiaj będzie specjalna dedykacja. Ten numer chcielibyśmy zadedykować Marzence, która występowała z Big Cycem. To była nie tylko dobra aktorka, ale także świetna wokalistka jazzowa, o czym mało kto wiedział. Grała z nami w swoim rodzinnym mieście, w Legnicy, także ten numer specjalnie dla Marzenki. Myślę, że państwo się zgodzicie, żeby cały ten koncert Marzence zadedykować - powiedział Skiba ze sceny.
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory