Aquaman gra Metallikę! Jason Momoa szaleje na basie

REKLAMA
Jason Momoa cieszy się sporą sympatią publiczności na całym świecie. Wystąpił w wielu produkcjach filmowych, które przypadły widzom do gustu. Teraz okazuje się, że nie tylko gra na ekranie jest jego pasją. Aktor postawił na muzykę i założył zespół. Tak brzmi Metallica w jego wykonaniu.
REKLAMA

Jason Momoa bez wątpienia dysponuje sporymi umiejętnościami aktorskimi. Rola Khala Drogo w "Grze o Tron" przyniosła mu dużą popularność. Ta wzrosła jeszcze bardziej, gdy na ekranie wcielił się w postać Aquamana. Dzięki świetnym występom aktorskim, doczekał się grona oddanych fanów na całym świecie.

REKLAMA

Wielbiciele Jasona Momoi zapewne dobrze wiedzą, że nie tylko aktorstwo jest jego pasją. Równie dużym uczuciem darzy bowiem muzykę. W szczególności ciężkie brzmienia. Okazuje się, że uwielbia też grę na basie. W efekcie postanowił założyć zespół i pokazać światu swoją inną, muzyczną stronę.

Jason Momoa coveruje Metallikę

Często zdarza się, że aktorzy próbują swoich sił w muzyce. Jason Momoa nie jest pod tym względem wyjątkiem. Filmowy Aquaman założył zespół ze swoimi przyjaciółmi – Mikem Hayesem oraz Kennym Dalem Borrillem. Grupę nazwali ÖOF TATATÁ i jakiś czas temu wystąpili na żywo.

Zobacz także: Slash nie mógł dłużej milczeć! "Są bardzo dobre"

Zespół Jasona Momoi nie prezentuje swoich kompozycji. Zamiast tego stawiają na coverowanie klasyków takich grup jak Black Sabbath, Led Zeppelin czy Metallica. Jakiś czas temu ÖOF TATATÁ zagrali pierwszy koncert. Wystąpili w Nowej Zelandii podczas wydarzenia promującego film na podstawie popularnej gry "Minecraft".

REKLAMA

Na scenie dołączył do grupy również Jack Black. Razem z zespołem Momoi zagrał utwór "For Whom The Bell Tolls" z reperuaru Metalliki. Poniżej możecie posłuchać, jak im poszło.

 

Warto dodać, że ÖOF TATATÁ zagrał także koncerty w Stanach Zjednoczonych. Podczas występów na scenie pojawiali się również wyjątkowi goście. Do artystów dołączył chociażby DB Weiss, czyli jeden z twórców "Gry o Tron".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory