Lider Foo Fighters nie gryzł się w język. To zarzucił Taylor Swift

REKLAMA
Dave Grohl, podczas jednego z koncertów Foo Fighters, ze sceny wytknął Taylor Swift, że ta nie śpiewa na żywo i oszukuje fanów playbackiem. Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. W sieci wybuchła dyskusja.
REKLAMA

Taylor Swift jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek, nie tylko w USA, ale również w Europie. Jest także w trakcie swojej światowej trasy koncertowej "The Eras Tour", która składa się z ponad 150 koncertów, a rozpoczęła się jeszcze w 2023 roku.

REKLAMA

Zobacz także: Tę płytę Duff McKagan kupił jako pierwszą w życiu. "Podobała mi się okładka"

Dave Grohl wbija szpilkę Taylor Swift 

Natomiast Dave Grohl jest już żywą legendą sceny rockowej. Lider Foo Figthers jako zdecydowanie bardziej doświadczony muzyk postanowił podzielić się z fanami obserwacją na temat występów Swift. Podczas koncertu granego 22 czerwca na London Stadium zasugerował, że Swift nie śpiewa na żywo.  

Mówię ci, stary, nie chcesz doświadczyć gniewu Taylor Swift. Więc chcielibyśmy nazwać naszą trasę koncertową "The Errors Tour" [nawiązanie do trwającej trasy Swift, "The Eras Tour" - przyp. red.]. Mieliśmy więcej niż kilka er i więcej niż kilka pieprzonych błędów. A to dlatego, że gramy na żywo. Co? Tylko mówię. Prawda, że lubicie surową, rock'n'rollową muzykę na żywo? Trafiliście we właściwe miejsce — powiedział Grohl ze sceny. 

Artystka odpiera zarzuty 

Tego samego wieczora Taylor Swift również występowała na scenie. Wokalistka grała wówczas koncert na stadionie Wembley. Na zaczepkę ze strony muzyka postanowiła odpowiedzieć dzień później, gdy grała drugi koncert na tym samym obiekcie. Co prawda, nie odniosła się bezpośrednio do słów starszego kolegi po fachu, ale nawiązując do oskarżeń, podziękowała swojej ekipie.  

Każdy członek mojego zespołu, każdy członek naszej ekipy, mój zespół, który będzie dzisiaj dla was grał NA ŻYWO przez 3,5 godziny, bardzo na to zasługują. I tak samo każdy z moich kolegów wykonawców. I właśnie to nam daliście, nigdy tego nie zapomnimy — powiedziała Swift.  

Przypomnijmy, że artystka w ramach trasy zawita również do naszego kraju. W Polsce zagra 1, 2 i 3 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie. Z kolei Dave Grohl z Foo Fighters również odwiedzi nasz kraj. Formacja zagra pierwszego dnia Open’er Festivalu 3 lipca na gdyńskim lotnisku Kossakowo.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory