Metallica oddała hołd Korze. Zagrała wielki przebój Maanamu!

REKLAMA
Metallica wystąpiła w Warszawie dwukrotnie. Oba koncerty były pełne zachwycających momentów. Drugi bez wątpienia zapadnie fanom w pamięci. Wszystko za sprawą nisamowitego prezentu. Amerykańska formacja zagrała bowiem wielki hit Maanamu.
REKLAMA

Metallica w Warszawie zagrała dwa razy. Muzycy odbywają właśnie trasę koncertową, promującą ich ostatni album „72 Seasons". W każdym z odwiedzanych miast dają po dwa koncerty. Oba są jednak zawsze innym doświadczeniem. Różnią się bowiem setlistą i całą resztą niespodzianek. 7 lipca muzycy zinterpretowali wielki przebój Maanamu. Takiego prezentu chyba nikt się nie spodziewał.

REKLAMA

Metallica zagrała w Warszawie dwukrotnie. Pierwszy koncert odbył się 5 lipca i był pokazem klasy amerykańskiego zespołu. Gwiazdy zachwyciły słuchaczy piosenką, którą przygotowały specjalnie z okazji wizyty w Warszawie. „Back in Warsaw" wprowadziło fanów w prawdziwy zachwyt. To nie był jednak koniec niespodzianek.

Metallica na PGE Narodowym. Muzycy zagrali przebój Maanamu

7 lipca odbył się drugi koncert Metalliki na PGE Narodowym. W pewnym momencie amerykański zespół zrobił coś, czego nie spodziewał się nikt. Ze sceny wybrzmiały dźwięki, które polscy słuchacze znają bardzo dobrze. Kultowa ekipa zaczęła grać jeden z największych przebojów Maanamu. Mowa o kultowym hicie, jakim jest „Kocham cię, kochanie moje".

Zobacz także: Metallica w Warszawie. Fani mają dość. "Nieludzki zapis"

Metallica wielokrotnie interpretowała utwory popularnych zespołów z krajów, które odwiedzali. Kilka lat temu, podczas wizyty w Polsce, zagrali „Wehikuł czasu" Dżemu. Natomiast w Czechach zaprezentowali chociażby swoją wersję słynnego „Jozin z bazin".

REKLAMA

Metallica dała w Warszawie wielki show. I to podwójnie. Fani byli zaskoczeni, ale również absolutnie zachwyceni, gdy usłyszeli przebój Maanamu. Mimo że słuchacze często narzekają na akustykę PGE Narodowego, to nie przeszkodziło im to w dobrej zabawie.

Jak widać, Metallica cały czas potrafi robić dać emocjonujące występy. Mimo wielu lat na scenie, formacja jest w stanie sprostać oczekiwaniom słuchaczy. Fani zespołu mogą być więcej niż zadowoleni. Mało które gwiazdy potrafią dowieźć taki pokaz w najmniejszych detalach.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory