Najmniejsze Koncerty Świata co piątek na dvd

REKLAMA
8 października 2010 ukazała się płyta DVD z nagraniem występu Muńka - pierwszy tom z serii  "Najmniejsze Koncerty Świata". To cykl albumów m.in. z zapisem 9 koncertów, które w 2009 i 2010 zorganizowały Radio Roxy i OVI Muzyka (wcześniej Nokia Music Store).
REKLAMA

Nowej odsłonie Najmniejszych Koncertów Świata, realizowanych na przełomie 2009 i 2010 r. w Alvernia Studio koło Krakowa, towarzyszyło hasło "9 gwiazd w 9 miesięcy". Radio Roxy i OVI Muzyka co miesiąc zapraszali na muzyczne spotkania 20 widzów - wstęp na widownię  na Najmniejsze Koncerty Świata można było wygrać w konkursie SMS-owym, a zwycięzców wyłaniali sami artyści.

REKLAMA

Serię koncertów rozpoczął 27 października 2009 występ Sidneya Polaka. W kolejnych odsłonach NKŚ wystąpili: Maria Peszek, Voo Voo i Haydamaky, Tomek Lipiński & TILT, Lech Janerka, Pustki, Muniek, Hey oraz Giulia & los Tellarini (wykonawcy przeboju Barcelona z filmu "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena).

Każdy z Najmniejszych Koncertów Świata został zarejestrowany na wideo - i już od piątku będzie je można kupić na płycie DVD. To wyjątkowa gratka dla fanów, którym nie udało się znaleźć w gronie 20 szczęśliwców uczestniczących w występach na żywo.

Jako pierwszy w serii "Najmniejsze Koncerty Świata" ukazał się zapis występu Muńka - 8 października. Kolejne płyty, wydawane co piątek, będą zawierały nagrania pozostałych koncertów ostatniej edycji NKŚ, kolekcję wzbogacą też albumy z DVD z zapisem Najmniejszych Koncertów Myslovitz oraz T.Love po raz pierwszy wydanych w 2006 r. Wydawnictwa te, w swojej premierowej edycji, doczekały się odpowiednio: statusu platynowej i złotej płyty.

Seria "Najmniejsze Koncerty Świata" będzie dostępna w kioskach, salonach Empik i sklepach muzycznych, a także na kulturalnysklep oraz pod numerem infolinii 801 130 000.

REKLAMA

Wydawcą serii jest Agora.

Koncerty w wersji audio można dodatkowo pobrać z music.ovi.com

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory