Nakarm Psa z OLX. Znów pomagamy zwierzętom ze schronisk!

REKLAMA
Przed weekendem wystartowała 15. odsłona akcji Nakarm Psa z OLX. W tym roku karma, którą niemal na wyścigi internauci próbują wyklikać psiakom w aplikacji popularnego serwisu, trafi do podopiecznych schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy i Wadowicach Dolnych.
REKLAMA

Na tę akcję wielu użytkowników serwisu OLX czeka cały rok. Najpierw poprzez aktywność w mediach społecznościowych wspólnie wybierają schroniska, a następnie zapełniają wirtualne miski czworonogów. I choć "Nakarm psa z OLX" od lat angażuje użytkowników serwisu on-line, to pomoc przez nich niesiona jest jak najbardziej rzeczywista.

REKLAMA

- Co roku pod koniec października zapraszamy internautów do wspólnego wybierania schroniska, które mają otrzymać pomoc. W tym roku solidarnie wskazali oni na schronisko w Bydgoszczy i Czekadełko w Wadowicach Dolnych - mówi Marta Wojciechowska z OLX. - Pod postem zachęcającym do wyboru schronisk w tym roku użytkownicy oddali ponad 15 tys. głosów.

- Jesteśmy pod wielkim wrażeniem akcji Nakarm Psa z OLX oraz chęcią wsparcia naszego schroniska. Na nowych opiekunów czeka u nas około 200 psów i 80 kotów. W tych ciężkich czasach chęć adopcji lub wolontariatu to postawa szczególnie cenna. Dziękujemy za pomoc i serce dla zwierząt - mówi Maria Sobocińska.

- Ku naszej wielkiej radości schronisko Czekadełko zakwalifikowało się do akcji Nakarm Psa z OLX, co daje około stu naszym podopiecznym ogromną szansę na zdobycie dodatkowej pełnej miski, jak również pokazanie się szerszemu gronu potencjalnych adoptujących. Jesteśmy bardzo wdzięczni - mówi Piotr Gajek ze schroniska w Wadowicach Dolnych.

Aby zapewnić wsparcie zwierzętom, wystarczy wejść na www.olx.pl/nakarm-psa/ wybrać zwierzaka i nacisnąć „nakarm psa", a ten odwdzięczy się radosnym szczekaniem. W ten sposób zapełnia się symboliczną kość wirtualną karmą - resztę robi OLX. Jedna zapełniona kość to w rzeczywistości aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla każdego zwierzaka biorącego udział w akcji. Trafi ona do podopiecznych schronisk jeszcze przed świętami.

REKLAMA

Akcja Nakarm Psa w liczbach to do tej pory ponad 1150 pełnych psich misek i ponad 130 pełnych kocich brzuszków, a także realna pomoc dla ponad 30 schronisk z całej Polski. To też dziesiątki adoptowanych w ramach akcji zwierzaków, których OLX ma na co dzień największą bazę.

Udział w akcji Nakarm Psa z OLX jest bezpłatny, a jedyny warunek, który trzeba spełnić, to posiadanie aktywnego konto w serwisie. W tym roku wspierać zwierzaki można ze wszystkich urządzeń (telefon, laptop, komputer). Akcja potrwa do 22 grudnia.

Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana akcja Nakarm Psa od lat skupia miliony internautów, którym los zwierzaków nie jest obojętny. Serwis OLX dokłada największych starań, by korzystanie z kategorii Zwierzęta było transparentne i zgodne z bieżącymi przepisami prawa. Od października 2021 r. kategorię podzielono na "psy i koty do adopcji", i "psy i koty rasowe". Zmiana w serwisie ma promować ideę adopcji zwierząt bez różnicowania ich ze względu na pochodzenie. W kategorii "do adopcji" dostępne jest dodatkowo pole do oznaczenia ofert ze schroniska.

Karma jeszcze przed świętami trafi do schornisk. Jak co roku serwis OLX zachęca również do pomagania czworonogom poprzez adopcję lub w formie wolontariatu.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory