Finał EkoWileńskiej - przygotuj koktajl na rowerze blendującym, odbierz darmowe sadzonki i posadź z nami krokusy!

REKLAMA
EkoWileńska to rozpoczęta wiosną seria aktywacji, mająca na celu budowanie świadomości na temat dbałości o środowisko i redukcji śladu węglowego. Świętuj finał tej wyjątkowej kampanii razem z nami! Odwiedź Galerię Wileńską w piątek i sobotę - 22 i 23 września w godzinach od 11.00 do 19.00 i weź udział w super ekoatrakcjach.
REKLAMA

Warto być eko

Na zakończenie akcji zaplanowaliśmy szereg niezwykłych aktywności o tematyce ochrony środowiska i ekologii. Dla naszych ekoklientów przygotowaliśmy cebulki krokusów i sadzonki ziół: mięty, bazylii, lubczyku i melisy. Zostanie nimi nagrodzonych aż 400 osób! Aby je otrzymać, wystarczy pokazać paragon oraz udowodnić, że do centrum dotarło się ekologicznym środkiem transportu (okazując bilet ZTM, rower, hulajnogę lub zrobione 5000 kroków pieszo w dowolnej aplikacji)

REKLAMA

22 września – rowerowe atrakcje

· Rower blendujący do wyciskania soków i koktajli siłą mięśni – w piątek, 22 września chętni będą mogli samodzielnie przygotować sobie koktajl, pedałując na rowerze blendującym.

· Egzamin na kartę rowerową – tego samego dnia najmłodsi klienci, którzy ukończyli 10 lat, będą mogli spróbować swoich sił, podchodząc do egzaminu na kartę rowerową, który zostanie przeprowadzony pod okiem Komendy Stołecznej Policji. Link do zapisów: https://forms.gle/KdfGAz7fE4oeabt48

· Mobilny serwis rowerowy – zadbaj o swój rower i skorzystaj z przeglądu mechanicznego, który obejmie regulację hamulców i przerzutek, smarowanie napędu, pompowanie, wymianę klocków hamulcowych i łańcucha oraz centrowanie kół. Sama usługa jest bezpłatna, a właściciel roweru poniesie jedynie koszt wymienianych części.

EkoWileńska 2EkoWileńska 2 Materiały promocyjne

REKLAMA

23 września – wspólne sadzenie roślin, zbiórka elektroodpadów i ekologiczne warcaby

· Akcja sadzenia 1000 cebulek krokusów – to znakomita okazja, by wspólnie zasadzić rośliny, które wiosną rozkwitną na klombie przed naszym centrum.

· Zbiórka elektroodpadów – pierwszych 200 osób, które przyniosą swoje odpady, otrzyma od nas wrzosy w doniczce!

· Eko quizy, tor przeszkód i ekologiczne warcaby – firma Asekol PL zaprasza na stoisko z edukatorami, którzy zachęcą do wspólnej zabawy. Dla uczestników przewidziane są drobne upominki.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Jacka Jeżewskiego, Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory