Niezły Gość w Rock Radiu: Piotr Kościelny

REKLAMA
Autor mocnych thrillerów i kryminałów oraz były prywatny detektyw w rozmowie nie tylko o komisarzu Sikorze. Do posłuchania koniecznie.
REKLAMA

Niezłym Gościem Rock Radia był autor mocnych thrillerów i kryminałów oraz były prywatny detektyw.

REKLAMA

Autor cyklu o komisarzu Sikorze opowiedział m.in. dlaczego nie ujawnia swojego wizerunku, jak doświadczenie w pracy detektywa pomaga mu w pisaniu, a także o kulisach powstania "Łowcy" - czyli książki o tropicielu pedofilów.

"Swojego wizerunku nie ujawniałem, ponieważ jeszcze do niedawna wykonywałem zawód detektywa. Teraz skupiam się głównie na pisaniu, więc ten wizerunek za jakiś czas zostanie ujawniony. Ale to musi być taki konkretny strzał, a nie przypadkowe ujawnienie."

"Na okładce 'Łowcy' jest wzmianka, że jest to książka dla czytelników powyżej 18 roku życia. Jest tam dużo brutalności i wulgaryzmów, więc czytelnik musi wiedzieć, po co sięga."

"Jestem w stanie rozpoznać, który autor nie miał styczności z pracą policji. To widać m.in. po sposobie pisania i po drobnych błędach, które może wyłapać czytelnik związany z policją czy służbami.

REKLAMA

Z drugiej strony, ciężko jest napisać dobry kryminał, wiernie oddający realia pracy policji. Opisy policyjnych procedur mogą po prostu czytelnika nudzić."

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory