Niezły Gość w Rock Radiu: Zygmunt Miłoszewski

REKLAMA
Rozmowa z jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy, autorem bestsellerowej trylogii kryminalnej o prokuratorze Teodorze Szackim.
REKLAMA

Zygmunt Miłoszewski opowiada nam o swojej najnowszej książce - powieści dla nastolatków "Hydropolis", o pracach nad ekranizacjami jego prozy (książki "Bezcenny", "Jak zawsze", "Gniew"), a także o planach zakończenia kariery pisarskiej.

REKLAMA

"Mam lewicowe poglądy, z którymi się nie kryję. W książce 'Hydropolis' dziecko ma dwie mamy - więc według niektórych jest to homopropaganda. 'Żydzie', 'pedale', 'wypie*dalaj z Polski' - to już taka klasyka hejtu, z jakim się stykam. Ale mój ulubiony hejterski komentarz, jaki dostałem to 'Nawet kleszcze nie chcą cię gryźć'."

"Na spotkaniu autorskim we Francji czytelnik zapytał mnie, dlaczego cała produkcja pieczarek została przeniesiona z jaskiń we Francji do jaskiń w Polsce."

"Ostatnio ktoś założył konto na Facebooku, przez które podszywa się pode mnie i wysyła kobietom nieprzystojne propozycje. Próbowałem zgłosić Facebookowi, że jest to konto podszywające się pod znaną osobę. Dostałem odpowiedź, że nie ma takiej znanej osoby jak Zygmunt Miłoszewski."

Posłuchaj całej rozmowy:

REKLAMA

Posłuchaj również:

Niezły Gość w Rock Radiu - Natalia Sikora

Niezły gość w Rock Radiu: Kuba Sienkiewicz

Niezły Gość w Rock Radiu: Jarosław Kisiński

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory