Niezły Gość w Rock Radiu: Miron Jagniewski

REKLAMA
Aktor, którego do tej pory kojarzyliśmy z filmu "Teściowie" oraz seriali "Ślepnąc od świateł" i "Korona królów". Teraz możemy go oglądać w komedii "Na twoim miejscu", w której gra jedną z głównych ról.
REKLAMA

 Miron Jagniewski opowiadał, jak przygotowywał się do roli kobiety uwięzionej w męskim ciele, jak zmieniły się filmy komediowe w ostatnich latach. Zdradził też, że obecnie pracuje przy pewnej międzynarodowej produkcji.

REKLAMA

"Wydaje mi się, że w naszej kulturze to kobiety bardziej starają się zrozumieć mężczyzn, niż na odwrót. W ramach przygotowań do roli w filmie 'Na twoim miejscu', spędziłem cały dzień na czytaniu prasy 'męskiej' i 'kobiecej'. Zauważyłem, że magazyny dla kobiet skupiają się na psychologii, próbach zrozumienia partnera, zbudowania zdrowej relacji. A ma pismach dla panów królują artykuły o najnowszych zegarkach, poprawnym robieniu pompek ...i gołe baby."

"Jeszcze przed premierą filmu 'Na twoim miejscu' na Filmwebie pojawiło się 20 negatywnych ocen i krytyczne komentarze - od ludzi, którzy nie mogli jeszcze obejrzeć tego filmu. Z jednej strony to rozumiem, bo ludzie najwyraźniej mają już dość płytkich komedii. Z drugiej strony, to takie typowe podejście 'nie widziałem, a skrytykuję'. Na szczęście, już po premierze filmu zaczęły przeważać oceny pozytywne."

"Przywiozłem z Lichenia figurkę Matki Boskiej z odkręcaną koroną. Trzymam w niej płyn do mycia naczyń."

Posłuchaj całej rozmowy:

REKLAMA

posłuchaj również:

Niezły Gość w Rock Radiu: Karol Kopiec

Niezły Gość w Rock Radiu: Zygmunt Miłoszewski

Niezły Gość w Rock Radiu - Natalia Sikora

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory