Niezły Gość w Rock Radiu: Marta Karbownik

REKLAMA
W Rock Radiu rozmowa z komiczką z Gdańska, która występuje w ramach cyklu "Stand-up w Lolku" w Warszawie.
REKLAMA

Marta Karbownik opowiada o swoim występie na Stand-Up Roast Battle, wspomina też swój (zaskakująco udany) debiut na scenie. Wyjaśnia również dlaczego ma na Facebooku fanpage-widmo i "teoretyczny" kanał na YouTube. 

REKLAMA

"Uważam, że kobiety w stand-upie mają dużo trudniej. Jest to związane z naszą kulturą i sposobem wychowania. Dziewczynkom od małego wpaja się, że mają być ciche, mają ładnie wyglądać i się uśmiechać. Dlatego dziewczyny, które wychodzą poza ten schemat i opowiadają na scenie wulgarne żarty, spotykają się często z ogromną falą hejtu." 

"Kiedyś miałam okazję przebywać w małym pomieszczeniu w towarzystwie siedmiu popularnych polskich komików. Mam dość introwertyczną osobowość, nie lubię się "rozpychać łokciami" w rozmowie. Byłam przerażona, kiedy tych siedmiu typów w pewnym momencie zaczęło się chwalić, który to miał najwięcej podbojów łóżkowych." 

"W najbliższym czasie planuję sporo występować po angielsku, szczególnie w moim rodzinnym Gdańsku. Mam wrażenie, że anglojęzyczna publiczność jest dużo bardziej życzliwa i łatwiej ją rozśmieszyć. Nie mam pojęcia, z czego to wynika. Może z tego, że Polacy stereotypowo bardziej lubią narzekać...?"  

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory