Niezły Gość w Rock Radiu: Bartosz Szczygielski

REKLAMA
Pisarz i dziennikarz technologiczny. Autor bestsellerowej "trylogii pruszkowskiej". W sierpniu ukazała się jego najnowsza książka - thriller "Nieodwracalnie".
REKLAMA

Bartosz Szczygielski opowiadał m.in. o poszukiwaniu sexy nazwy dla fabryki tektury, robieniu bomby z nawozu oraz o tym, dlaczego trudno jest być pisarzem-influencerem.

REKLAMA

[O komentarzach czytelników] "Jeden z moich ulubionych ostatnio komentarzy był taki, że 'to jest chyba najsłabsza książka Szczygielskiego, ale i tak jest lepsza od 75% innych kryminałów w Polsce i od 95% książek Remigiusza Mroza'. To był taki komplement pasywno-agresywny."

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Jacek Kuderski

[O książce 'Dzień Gniewu', której akcja toczy się w Pruszkowie] "Szukałem centrum handlowego, w które możnaby się wbić samochodem. Z researchu wyszło mi, że byłoby to do zrobienia w CH Janki. W tym reasearchu pomogli mi bardzo mili policjanci z komendy w Pruszkowie. Gdy pisałem do nich maila, żeby umówić się na spotkanie, to najpierw wielokrotnie podkreślałem, że jestem pisarzem, a dopiero potem zapytałem, co by się stało, gdybym wjechał samochodem w centrum handlowe."

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Paweł Domagała

REKLAMA

"Moja kolejna książka powinna się ukazać na początku przyszłego roku - w lutym lub marcu. Mam też nadzieję, że w końcu uda się ruszyć z tematem ekranizacji [jednej z moich książek]. Miałem już parę podejść do tego [tematu]. Niektóre wydawały się już bardzo mocno zaawansowane."

Na rozmowę zaprasza Kuba Kaleta.

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory