Niezły Gość w Rock Radiu: Karolina Pańczyk

REKLAMA
Komiczka, która 5 grudnia wystąpi na scenie Pubu Lolek w Warszawie, w ramach cyklu "Lolek No Limits".
REKLAMA

Karolina opowiada o tym, jak doświadczenie w występach w spektaklach komedii improwizowanej pomaga jej w stand-upie. Wyjaśnia też, dlaczego kobiety w stand-upie mają trudniej. Ale sporo czasu w rozmowie poświęca również zwyczajom, przesądom oraz preferencjom związanym z... chlebem.

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Senior Suarez

[O komentarzach i wiadomościach od widzów] "W Wigilię dostałam wiadomość, w której ktoś życzył mi na Święta i Nowy Rok, żebym już się tym [komedią] nie zajmowała, bo jestem w tym strasznie kiepska. Jest też sporo wiadomości erotycznych. Dostałam kiedyś zdjęcie pewnego pana w samych podkolanówkach, na tle dywanu."

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Magdalena Cielecka

[O najdziwniejszych imprezach firmowych] "Kiedyś występowałam na wozie z sianem. A za tym wozem miałam garderobę. To były Dni Pieczarki, czy czegoś podobnego."

REKLAMA

[O reakcjach publiczności na kobiety w stand-upie] "Mam wrażenie, że cokolwiek komiczka nie zrobi na scenie, to zawsze będzie źle. Opowiada o seksie? Oczywiście - kobiety to tylko o seksie. Ma 'grzeczny' program? Wiadomo - kobieta nigdy nie powie nic mocnego. Wulgaryzmy? To nie wypada!

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Małgorzata Gorol

Z drugiej strony, czuję dużo wsparcia ze strony komików."

Na rozmowę zaprasza Jakub Kaleta.

REKLAMA

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu: 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory