Niezły Gość w Rock Radiu: Mateusz Król

REKLAMA
Aktor filmowy i teatralny. Widzowie kojarzą go jako Jacka z serialu "Camera Cafe. Nowe parzenie" oraz Tomka z "The Office PL". Natomiast na dużym ekranie możemy oglądać Mateusza w "Akademii pana Kleksa", gdzie gra Aleksa Niezgódkę.
REKLAMA

"Piętnaście lat temu pracowałem w seks-czacie. To były wakacje przed dostaniem się do szkoły teatralnej. Chciałem sobie dorobić. Pisali do nas głównie panowie, którzy myśleli, że rozmawiają z prawdziwymi dziewczynami. Naszym zadaniem było naciąganie ich na wysyłanie kolejnych SMSów. Teraz nie jestem z tego dumny, bo wydaje mi się, że to było trochę oszukiwanie ich."

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Jan Wieteska

[O graniu w serialu 'Korona Królów'] "Nie mówię, że tego żałuję, ale wtedy to było dla mnie dosyć bolesne. Miałem świadomość, że wpakowałem się w coś, co nie idzie w dobrą stronę. TVP robiła się wtedy coraz bardziej polityczna.

Doskwierało mi też, że nie spełniałem się tam artystycznie. To była telenowela historyczna, z której wiele osób miało bekę."

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Paweł Maślona

REKLAMA

[O graniu w serialu 'Camera Cafe. Nowe parzenie'] "Początkowo byłem castingowany do roli [Filipa], którą gra Marcin Miodek. Potem - do roli [Pana Kanapki], którą gra Szymon Roszak. Skończyło się tak, że zostałem Jackiem, czyli jednym z głównych bohaterów. Razem z Romanem [Adam Bobik] mamy w serialu najwięcej tekstu."

Na rozmowę zaprasza Jakub Kaleta.

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory