Niezły Gość w Rock Radiu: Ignacy Liss

REKLAMA
W Rock Radiu spotkanie z aktorem młodego pokolenia! Ignacy Liss wystąpił m.in. w "Marzec '68" oraz nowej wersji filmu "Znachor". Opowie Wam o swojej miłości do piłki nożnej oraz projekcie związanym z grupą KSU!
REKLAMA

W rozmowie, Ignacy Liss opowie Wam o swoim najnowszym projekcie, związanym z muzyką punk rockową. Aktor, w filmie o słynnym zespole KSU, wcielił się w rolę Siczki, czyli Eugeniusza Olejarczyka.  

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Mateusz Król

Niezły Gość poruszy także temat szkoły aktorskiej: "W szkole jednak zawsze jest ten ktoś, kto o ciebie dba i nie ma tego momentu, gdzie nic nie robisz, zawsze masz jakieś zajęcia, zawsze masz jakieś próby. Potem, kiedy ta szkoła się kończy, to masz to zderzenie, że pójdziesz na sto castingów i może jeden się dostaniesz. "  

Zdradzi, co w pracy aktora jest najważniejsze "Talent jest ważny w aktorstwie, ale to też nie jest nic, czego nie da się wypracować. Jeżeli ktoś chce być aktorem, to powinien najbardziej pracować nad swoją wrażliwością i empatią, ponieważ to chyba nie jest żadna tajemnica, że aktorstwo trochę polega na tym, że musisz się poczuć jak inna osoba, czy mieć na tyle w sobie empatii, żeby wyobrazić sobie, jak się ktoś czuje w danej sytuacji."  

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Paweł Maślona

REKLAMA

Będzie także o pracy "na etacie"... Niedługo zobaczymy go na deskach teatralnych w sztuce "Dom otwarty", wyreżyserowanej przez Krystynę Jandę. Premiera spektaklu odbędzie się 27 stycznia w teatrze Polonia.  

Na rozmowę zaprasza Mariusz Stelmaszczyk. 

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu: 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory