Niezły Gość w Rock Radiu: Wiktoria Gorodeckaja

REKLAMA
Aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, dobrze znana widzom serali "Skazana" i "Tajemnica zawodowa" oraz filmów "Doppelgänger. Sobowtór" i "Ukryta sieć".
REKLAMA

Wiktoria opowiedziała o tym, jak wyglądało wcielanie się w rolę Poli Nawrot w serialu "Skazana". Zdradziła również szczegóły nadchodzących produkcji, w których wystąpi.

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Paulina Gałązka

8 marca na ekrany kin wejdą dwa filmy z jej udziałem: "Biała odwaga" oraz "Minghun". Jeszcze w tym roku w telewizji pojawi się serial kryminalny "Profilerka", w którym Wiktoria Gorodeckaja wystąpi razem z Michałem Czerneckim.

[O braku kont w mediach społecznościowych] "Wiem, że to jest duży minus. Obecnie producenci, szukając aktorów do danego projektu, biorą pod uwagę ich zasięgi w mediach społęcznościowych. Ja to rozumiem, bo przecież film jest produktem, który trzeba jak najlepiej sprzedać. Nie ukrywam, że było kilka pięknych ról, które udało mi się wygrać na castingu, a których ostatecznie nie dostałam - właśnie z powodu braku konta na Instagramie, czy tego, że nie jestem tak popularna, jak mogłabym być."

[O dyskryminacji aktorek ze względu na wiek] "Wydaje mi się, że takie zjawisko istnieje w teatrze. Aktorka po 45 roku życia jest już za stara na granie amantki, a za młoda - na granie matki. Z drugiej strony, zarówno w teatrze, jak i w filmie mało jest fajnie napisanych ról dla starszych kobiet."

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Ignacy Liss

[O roli w serialu "Profilerka"] "To ważny etap w moim życiu. To moja pierwsza główna rola, za co jestem wdzięczna [reżyserce] Monice Jordan-Młodzianowskiej. Podczas pracy na planie dużo rozmawialiśmy z Moniką i Michałem [Czerneckim], zmienialiśmy teksty. [w ramach przygotowań do roli] czytała książki o profilowaniu i próbowałam wpleść w serial cytaty z nich."

Na rozmowę zaprasza Jakub Kaleta.

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu:

REKLAMA
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory