Niezły Gość w Rock Radiu: Sidney Polak

REKLAMA
Perkusista T. Love, wokalista i producent, a także autor trzech płyt solowych oraz hitu "Otwieram wino".
REKLAMA

Sidney ujawnił szczegóły dotyczące zbliżających się koncertów T. Love oraz prac nad jego czwartym solowym albumem i nowym krążkiem T. Love. Przybliżył także kulisy konfliktu z raperem Pezetem, do którego doszło niedługo po premierze ich wspólnej płyty "Radio Pezet. Produkcja Sidney Polak".

REKLAMA
Od czasu wydania płyty 'Radio Pezet' nie mam kontaktu z Pezetem. Jedynie jego menadżer odzywa się do mnie czasem w sprawach biznesowych.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Sebastian Stankiewicz

"Wydaje mi się, że w tej sprawie wszystko między nami już zostało powiedziane. Bardzo dobrze życzę Pawłowi, bardzo cenię go jako rapera. Uważam, że to bardzo zdolny człowiek.

Wydaje mi się, że ten beef między nami powstał w wyniku braku komunikacji. Poza tym, Paweł był wtedy rozdarty pomiędzy mną a swoimi menadżerami i starymi współpracownikami. Oni widzieli we współpracy ze mną zagrożenie swojej pozycji."

"Zaczęliśmy z T. Love pracę nad nową płytą. Jej roboczy tytuł to 'Ołrajt'. Wysyłamy już Muńkowi [Staszczykowi] demówki, a on wysyła nam nowe teksty. Muszę powiedzieć, że Muniek jest w dobrej formie."

REKLAMA
Nowa płyta będzie poważna. To dlatego, że to, co dzieje się wokół nas jest poważne. Jesteśmy przejęci sytuacją międzynarodową, tym co dzieje się wokół Polski. Myślę, że to wszystko będzie czuć na nowej płycie.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Tomasz Organek

"W tym roku przypada 20-lecie premiery mojej debiutanckiej solowej płyty. Chciałbym to uczcić wydaniem nowego albumu. Będzie na niej przynajmniej jeden remiks piosenki "Otwieram wino", premierowe numery - do których właśnie piszę teksty - oraz rzeczy, które nie weszły na mój pierwszy krążek."

Na rozmowę zaprasza Jakub Kaleta.

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu:

REKLAMA
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory