Niezły Gość w Rock Radiu: Mateusz Banasiuk

REKLAMA
Aktor znany m.in. z filmów "Płynące wieżowce", "Furioza" oraz "Miłość do kwadratu".
REKLAMA

Mateusz opowiedział m.in. o graniu na perkusji w zespole Muzyka Końca Lata, o radzeniu sobie z zainteresowaniem prasy plotkarskiej, a także o najnowszych produkcjach z jego udziałem: filmach "Dziewczyna influencera", "Zabij mnie, kochanie" i "Czerwone maki" (premiera 5 kwietnia) oraz o serialu "Profilerka" (premiera w tym roku).

REKLAMA

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Sebastian Stankiewicz

Koledzy [z zespołu Muzyka Końca Lata] trochę stracili do mnie cierpliwość i wcale im się nie dziwię. Stawiałem wtedy [lata 2002-2005] pierwsze kroki w aktorstwie, a im zależało na graniu koncertów i rozwijaniu zespołu. Wygraliśmy wtedy konkurs, w którym główną nagrodą był występ przed zespołem Happysad. Sala wypełniona po brzegi ich fanami, znającymi każde słowo każdej piosenki - to było niesamowite uczucie.

"Żałuję, że dowiedzieliśmy się o Pandora Gate już po tym, jak zrobiliśmy film 'Dziewczyna influencera'. Wyszło na to, że fabuła filmu jest łagodniejsza niż to, co pokazało życie."

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Sidney Polak

[O filmie 'Czerwone maki'] "W przypadku tego typu filmów zawsze boję się, że wyjdzie z tego smętne historyczne kino i martyrologia. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie. Podczas prac nad tym filmem czułem, że robimy fajne sensacyjno-przygodowe kino. Chcieliśmy, żeby pokazani w filmie polscy żołnierze byli ludźmi z krwi i kości, a nie jakimiś superbohaterami."

REKLAMA

Na rozmowę zaprasza Jakub Kaleta.

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory