Niezły Gość w Rock Radiu: Vanessa Aleksander

REKLAMA
Vanessa Aleksander aktorka młodego pokolenia znana z ról w "Rojście", "Wojenne dziewczyny" oraz "The Office PL" jako Niezła Gościówa w Rock Radiu!
REKLAMA

W rozmowie aktorka wyznała, z jakimi trudnościami mierzy się w swojej pracy: ciągłą koniecznością dyspozycyjności oraz nieustającym perfekcjonizmem. Wspomniała również, jak ważne jest wysokie poczucie własnej wartości w aktorstwie.

REKLAMA
Mam wrażenie, że jestem zbudowana z lęków. Ale jednocześnie mam taką ogromną brawurę i odwagę. Mam poczucie, że wierzę w siebie – wiem, że zabrzmi pysznie, ale mówię uczciwie – jestem zdolna, mam ten talent i jestem jedną z najzdolniejszych aktorek w swoim pokoleniu.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Krzysztof "Grabaż" Grabowski

Poruszyła również temat zdrowia psychicznego i uczestniczeniu w terapii. "To, co mam w sobie, jest absolutnie wystarczające. Nie muszę cały czas pędzić, żeby udowadniać swoją wartość."

Była mowa również o roli w "The Office PL":

Kocham tam pracować. To jest taka wspaniała praca. To jest praca, do której się przychodzi, jest piąta, szósta rano (...) jest tam gorąco, jest to męczące (...) trwa to minimum dwanaście godzin, ale jest to najprzyjemniejsza praca, ponieważ jest z ludźmi, którzy są tak serdeczni, lubią się śmiać (...) to jest jak taki wygłup z dzieciństwa, takie zabawy.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Maria Kowalska

REKLAMA

A jeśli chcecie posłuchać jakie zdanie ma Vanessa Aleksander o portalach plotkarskich oraz o jej miłości do teatru, wygłupach na scenie i "leczniczym" poczuciu humoru zapraszamy na podcast! 

Rozmawiał Tomasz Obertyn. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory