Niezły Gość w Rock Radiu: Łukasz Kowalski

REKLAMA
Komik jeździ po kraju ze swoim trzecim już programem pt. "Święty Łukasz". 20 marca wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia razem z Antonim Syrkiem-Dąbrowskim, Cezarym Ponttefskim, Tomkiem Skrzypkiem i Pawłem Ścierskim.
REKLAMA

Jego poprzedni program, pt. "I tak się powoli żyje" ma już prawie 750 tysięcy odsłon na YouTube.

REKLAMA

Łukasz jest także jurorem w programie "Masz minutę", w którym swoich sił próbują początkujący stand-uperzy.

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Maciej Kurowicki

[O programie "Święty Łukasz"] "Opowiadam w nim, że wychowałem się w katolickim domu, mój brat jest księdzem, a ja byłem ministrantem. Mówię również o śmierci mojej mamy. Chcę w ten sposób pokazać jak śmierć bliskiej osoby czy trudności w młodym wieku wpływają na twoją psychikę i na twoje późniejsze decyzje. W finale opowiadam o tym, jak pojechałem na beatyfikację Jana Pawła II. Wszystko oczywiście w komediowej konwencji."

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Sebastian Riedel

REKLAMA

[O programie "Masz minutę"] "Chcemy pokazać ludziom młodych komików, którzy często nie mają jeszcze swojego pełnego programu. Chcemy też poszerzyć formułę i zapraszać nie tylko stand-uperów, ale również piszą poezję czy grają muzykę - w klimacie komedii. Kolejny odcinek będziemy nagrywać 11 kwietnia w Gdańsku, w klubie Parlament. Gościem specjalnym będzie Abelard Giza."

Na rozmowę zaprasza Jakub Kaleta.

Koniecznie posłuchajcie całego podcastu:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory